Deodorizér SmellWell Active Camo Green

Účinný absorpční deodorizér pohlcuje veškerý zápach v obuvi a napomáhá prevenci proti množení bakterií.. Deodorizér... více informací »
Deodorizér SmellWell Active Camo
Značka: Smellwell
315 Kč
Ověřit dostupnost
Účinný absorpční deodorizér pohlcuje veškerý zápach v obuvi a napomáhá prevenci proti množení bakterií.. Deodorizér...

Účinný absorpční deodorizér pohlcuje veškerý zápach v obuvi a napomáhá prevenci proti množení bakterií.. Deodorizér SmellWell Active Camo Green hravě zatočí s veškerou vlhkostí a zápachem ve vaší obuvi. Unikátní směs aktivního uhlí, minerálů a absorbentů bez problému dokáže pohltit vše co v botě překáží a zalije ji místo toho svěží čistou vůní. Deodorizér zároveň napomáhá prevenci proti nežádoucímu množení bakterií, které nepříjemný odér způsobují. Účinně funguje nejen v obuvi, ale i ve sportovních výstrojích či batozích.

Použití: Vložte každý ze sáčků do jedné boty a nechte je přes noc absorbovat veškerou vlhkost a odstranit zápach. Následující den budou boty svěží a bez zápachu. Technický popis: 

deodorizér skvěle absorbuje vlhkost a snižuje zápach 
vyroben ze směsi aktivního bambusového uhlí, minerálů a absorbentů
pytlík z příjemného mikrovlákna Microfiber 
nabarvený přírodně nezávadnými barvami
vhodný pro všechny typy obuvi 
v balení po 2 kusech 
trvanlivost: 6 měsíců od rozbalení 
hmotnost 1 páru sáčků: 100g Velmi žádaný produkt Deodorizér SmellWell Active Camo Green pořídíte lehce tady a teď na našich stránkách v populární rubrice uncategorized! Nyní si můžete koupit akční produkty ve zmiňované rubrice za příznivou cenu! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, máme toho více! U nás najdete další skvělé produkty od značky . Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední značka vyrábí top sortiment.

Kvalitní a levný výrobek Deodorizér SmellWell Active Camo od naší známé značky Smellwell máte možnost koupit teď se slevou! Výhodně za super cenu 315 Kč.