Skateboard Street Surfing Street Skate 31″ Cannon II

Originální design na spodní straně desky, hliníkový podvozek, odolná grip páska.. Skateboard Street Surfing Street Skate 31" Cannon... více informací »
Skateboard Street Surfing Street Skate 31"
1 190 Kč
Ověřit dostupnost
Originální design na spodní straně desky, hliníkový podvozek, odolná grip páska.. Skateboard Street Surfing Street Skate 31" Cannon...

Originální design na spodní straně desky, hliníkový podvozek, odolná grip páska.. Skateboard Street Surfing Street Skate 31″ Cannon II je kompletní symetrické prkno ideální do skateparku i na ulici. Odolná grip páska a tvar skateboardu přináší skvělou ovladatelnost a citlivost při všech tricích. Ložiska ABEC 7 zaručují hladkou a rychlou jízdu. V neposlední řadě skateboard zaujme originálním grafickým motivem na spodní straně desky.Technický popis:

deska: 7-vrstvý čínský javor
rozměr desky: 78,7×19,7 cm (31″x7,75″)
grip tape: potištěný
trucky: leštěné hliníkové 5″
kolečka: 52×32 mm, 99A, PU, oblé okraje
ložiska: ABEC 7
nosnost: 100 kg
hmotnost: 2,2 kg
doporučený věk: 8+
Tento kvalitní produkt Skateboard Street Surfing Street Skate 31″ Cannon II jde nakoupit jednoduše tady na našem webu v oblíbené rubrice uncategorized! Nyní získáte vyjímečné produkty z této známé sekce za super cenu. U nás vám nabízíme více, máme v nabídce další kvalitní produkty od výrobce . Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Akční produkt Skateboard Street Surfing Street Skate 31" od společnosti Street surfing můžete najít na našich stránkách teď se slevou. Aktuálně výhodně za 1 190 Kč.