Čelovka Silva Explore 4RC

Plně voděodolná svítilna s 3 světelnými módy, dosahem do 85 m a lehkou konstrukcí.. Čelovka Silva Explore 4RC je kompaktní... více informací »
Čelovka Silva Explore 4RC
Značka: Silva
1 599 Kč1 799 Kč Sleva -11%
Ověřit dostupnost
Plně voděodolná svítilna s 3 světelnými módy, dosahem do 85 m a lehkou konstrukcí.. Čelovka Silva Explore 4RC je kompaktní...

Plně voděodolná svítilna s 3 světelnými módy, dosahem do 85 m a lehkou konstrukcí.. Čelovka Silva Explore 4RC je kompaktní praktická svítilna vhodná pro každodenní venkovní aktivity ve vodě i na souši! Spolehlivý USB nabíjecí světlomet disponuje snadným intuitivním ovládáním a velmi lehkou konstrukcí. Použitá speciální technologie Intelligent Light® kombinuje široký světelný kužel a daleký dosvit. Baterie vydrží až 20 hodin, přičemž si můžete vybrat mezi třemi světelnými režimy s dosvitem do 85 metrů. Jistě oceníte vestavěný indikátor, který vás upozorní na docházející energii a robustní on/off tlačítko zajišťující skvělou manipulaci i v rukavicích. Navíc díky nastavitelné široké čelence a nízké hmotnosti skvěle padne každému z vás! 
 

Světelný režim

Maximální světelný tok

Výdrž baterie při mínusové teplotě (-5 °C)

Výdrž baterie při pokojové teplotě (+20 °C)

Dosvit 

Min Mode

10 lumenů

15 h 

20 h

8 m

Med Mode 

200 lumenů

2 h 30 min
3 h 30 min
60 m

Max Mode 

400 lumenů
2 h
2 h 30 min
85 m 

Technický popis: 

univerzální výkonná svítilna pro všechny sportovní aktivity
snadno nastavitelný popruh kolem hlavy 
univerzální úprava délky 
3 režimy svícení 
červené světlo zlepšuje viditelnost v mlze 
SOS blikací režim 
dosvit až do vzdálenosti 85 m 
vodotěsná (stupeň krytí IPX7 – odolnost proti ponoření)
indikátor stavu baterie 
robustní tlačítko on/off ovladatelné v rukavicích 
vhodná pro všechny venkovní aktivity na souši i ve vodě
max. doba svícení: 20 h
doba nabíjení: 2 hod 30 min 
hmotnost: 73 g

Balení obsahuje: 

USB kabel 
praktické pouzdro 
držák na helmu  Hodně oblíbený kus Čelovka Silva Explore 4RC máte možnost získat ještě na stránkách ve známé sekci uncategorized! Nyní si můžete koupit ještě další kousky ze zmíněné rubriky ve slevě! Možná ale hledáte něco jiného, u nás vám nabízíme více. Prozkoumejte u nás také další produkty od výrobce . Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Povedený produkt Čelovka Silva Explore 4RC od oblíbené značky se zárukou kvality Silva jde získat teď ve výhodné akci. Nyní lze objednat jen za 1 599 Kč.