Čelovka Yate Maia

Malé praktické světlo vhodné i jako čelovka, zadní příklopné červené sklíčko, 3 LED diody, klip na zadní straně, odolná... více informací »
Čelovka Yate Maia
Značka: Yate
220 Kč
Ověřit dostupnost
Malé praktické světlo vhodné i jako čelovka, zadní příklopné červené sklíčko, 3 LED diody, klip na zadní straně, odolná...

Malé praktické světlo vhodné i jako čelovka, zadní příklopné červené sklíčko, 3 LED diody, klip na zadní straně, odolná proti stékající vodě.. Čelovka Yate Maia je malá, praktická svítilna s výkonnou diodou 3W LG a dvěma LED diodami, které zajistí dostatek světla pro chůzi nebo čtení. Barva světla je bílá s dosvitem až 150 m a délka svitu je cca 4-6 hodin. Vhodná je do auta, stanu, na kolo a navíc je extrémně lehká a na hlavě ji téměř necítíte. Světlo čelovka Yate Maia je napájená jedou tužkovou baterií typu AA, která není součástí balení.Technický popis:

praktická malá čelovka
elastický pásek
napájení jednou tužkovou baterií
diody: 1x 3W LG (120 lm);  2x bílá SMD LED
3 režimy svícení: plný výkon; 1/2 výkon; SMD LED svícení
doba svícení: cca 4-6 hodin 
dosvit: 150 m
barva světla: bílá
napájení: 1 x tužková baterie typu AA
hmotnost: 45 g (bez baterie)
baterie není součástí balení Kvalitní a levný kus Čelovka Yate Maia lze pořídit bezstarostně tady a teď na našich stránkách umístěný v kategorii uncategorized! Nyní můžete koupit nové zboží z této známé rubriky ve slevě. Populární značka pro své zákazníky nabízí vynikající výrobky. To není vše, u nás vám nabízíme více. Mrkněte na další prověřené kousky od dodavatele . Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi oblíbený produkt Čelovka Yate Maia od značky s tradicí a dobrou pověstí Yate jednoduše seženete tady teď za outletovou cenu. Akční cena od 220 Kč.