Boxerský chránič hlavy SportKO OK1 černá M

Boxerská přilba pro trénink a sparing, dokonalá ochrana hlavy, kvalitní kůže, přesné nastavení velikosti.. Boxerský chránič... více informací »
Boxerský chránič hlavy SportKO OK1
Značka: Sportko
1 090 Kč1 249 Kč Sleva -12%
Ověřit dostupnost
Boxerská přilba pro trénink a sparing, dokonalá ochrana hlavy, kvalitní kůže, přesné nastavení velikosti.. Boxerský chránič...

Boxerská přilba pro trénink a sparing, dokonalá ochrana hlavy, kvalitní kůže, přesné nastavení velikosti.. Boxerský chránič hlavy SportKO OK1 je nezbytnou pomůckou pro každého boxerského nadšence. Při tréninku či sparingu bohaté polstrování dokonale chrání hlavu a minimalizuje riziko zbytečného zranění. Chráněna je čelní část hlavy i strany díky lícnicím s otvory na uši. Boxerská helma SportKO OK1 je vyrobena z kvalitní kůže. Přesné nastavení velikosti obstarává široká spona na zadní straně hlavy a pásek pod bradou k dotažení.Technický popis:

boxerská přilba pro trénink a sparing
bohaté polstrování
dokonalá ochrana hlavy
lícnice s otvory v oblasti uší
zapínání sponou na suchý zip na zadní straně
pásek pod bradou pro dotažení a dokonalou fixaci
materiál: kůže
Tabulka velikostí:

Velikost
M
L
XL

Obvod hlavy
54 – 57 cm
57 – 60 cm
60 a více cm Hodně žádaný produkt máte možnost získat zrovna tady a teď na našich stránkách umístěný v kategorii uncategorized! Nyní můžete najít unikátní zboží z naší kategorie za výprodejovou cenu.

Neodolatelný kousek Boxerský chránič hlavy SportKO OK1 od společnosti Sportko pohodlně dostanete zrovna dnes za zcela nejnižší cenu. Nyní získáte od 1 090 Kč.