Boxovací pytel SportKO Classic MP4 32×85 cm černá

Boxovací pytel z PVC o vysoké hustotě, hmotnost 15 kg, ocelový kruh pro uchycení řetězů, vhodný pro domácí použití.. Boxovací... více informací »
Boxovací pytel SportKO Classic MP4
Značka: Sportko
1 390 Kč
Ověřit dostupnost
Boxovací pytel z PVC o vysoké hustotě, hmotnost 15 kg, ocelový kruh pro uchycení řetězů, vhodný pro domácí použití.. Boxovací...

Boxovací pytel z PVC o vysoké hustotě, hmotnost 15 kg, ocelový kruh pro uchycení řetězů, vhodný pro domácí použití.. Boxovací pytel SportKO Classic MP4 32×85 cm je kvalitní boxovací pytel vhodný především pro začínající boxery a pro kondiční cvičení. Plášť je vyroben z PVC materiálu o hustotě 650 g/m2. Díky tomu je pytel vysoce odolný a bez potíží si poradí i s tvrdými ranami. Výplň tvoří směs gumové drtě a pilin a jeho celková hmotnost je 15 kg. Mezi pláštěm a výplní je vrtstva EVA pěny. Ta výborně absorbuje údery a napomáhá rovnoměrnému rozložení tlaku. Pytel si tak drží tvar i při dlouhodobém používání.

Boxovací pytel SportKO Classic MP4 32×85 cm disponuje ocelovým kruhem, který je určen k uchycení řetězů (řetězy NEJSOU součástí balení). Pokud hledáte spolehlivého pomocníka pro dokonalý nácvik všech druhů úderů, tento pytel je pro Vás skvělou volbou. Je vhodný zejména pro začátečníky a domácí použití.Technický popis

kvalitní boxovací pytel
ocelový kruh pro přichycení řetězů
vhodný pro nácvik všech druhů úderů
vhodný především pro začínající boxery a kondiční cvičení
výška: 85 cm
průměr: 32 cm
hmotnost: 15 kg
materiál pláště: PVC (650 g/m2)
materiál výplně: EVA pěna, piliny, gumová drť
vhodný pro domácí použití
řetězy nejsou součástí balení
Tento skvělý produkt Boxovací pytel SportKO Classic MP4 32×85 cm černá lze získat bez problémů na stránkách zařazený v kategorii uncategorized. Máme pro vás nové výrobky z této populární rubriky ve výhodné akci. To není všechno, náš sortiment je ale široký! Prozkoumejte u nás taky další skvělé produkty od značky . Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento vynikající produkt Boxovací pytel SportKO Classic MP4 32x85 cm od naší známé značky Sportko můžete získat tady a teď právě levně! Nabídky již od 1 390 Kč.