Fitness závaží na kotník/zápěstí inSPORTline Brace černá

Praktická cvičební pomůcka, univerzální velikost, suchý zip, příjemný povrch, ocelová výplň, využití při běhu, bojových... více informací »
Fitness závaží na kotník/zápěstí inSPORTline Brace
Značka: Insportline
799 Kč899 Kč Sleva -11%
Ověřit dostupnost
Praktická cvičební pomůcka, univerzální velikost, suchý zip, příjemný povrch, ocelová výplň, využití při běhu, bojových...

Praktická cvičební pomůcka, univerzální velikost, suchý zip, příjemný povrch, ocelová výplň, využití při běhu, bojových sportech a klasickém domácím cvičení s vlastní váhou.. Fitness závaží na kotník/zápěstí inSPORTline Brace je efektivní pomůcka při cvičení s vlastní váhou, díky které si jednotlivé cviky ztížíte a posunete tak své hranice o něco dál. Zapínání je na suchý zip, což zajišťuje rychlou a snadnou manipulaci. Obal závaží je vyroben z kvalitního příjemného PE materiálu a výplň je tvořena kovovými destičkami. Závaží o hmotnosti 0,5 kg se používá při běhu, cvičení s vlastní hmotností, tréninku bojových sportů nebo jako všední pomůcka při běžném nošení. Závaží na kotník/zápěstí inSPORTline Brace napomáhá ke zlepšení dynamiky, síly, vytrvalosti a také k dodatečnému spalování kalorií.Technický popis:

praktická a efektivní cvičební pomůcka
univerzální velikost
elastický popruh
zapínání na suchý zip
cihličky na popruhu je možno posunovat – lze je umístit tak, aby seděly co nejpohodlněji
pro rozvoj dynamiky, síly a vytrvalosti
napomáhá dodatečnému spalování kalorií
použití při běhu, bojových sportech, cvičení s vlastní váhou apod.
materiál: PE (Polyethylen)
výplň: ocel
hmotnost: 2 x 0,5 kg
celkový rozměr závaží: d28,5 x š7,3 cm
rozměr suchého zipu: d6 x š4 cm
rozměr jednoho závaží (cihličky): d7,3 x š2,2 x v1,3 cm
balení obsahuje 2 ks závažíVelmi oblíbený výrobek můžete dostat lehce tu na webu v sekci uncategorized. Vyberte si ještě jiné kousky z naší rubriky za extra cenu! Přední dodavatel vyrábí vysoce kvalitní výrobky Tím ale však naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc! Máme v nabídce také další prověřené produkty značky . Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento vynikající výrobek Fitness závaží na kotník/zápěstí inSPORTline Brace od známého dodavatele Insportline je k sehnání právě teď v naší nabídce za výhodné peníze. Ve skvělé akci za 799 Kč.