Vyhřívané podkolenky Glovii GQ2 černá M

Ponožky s vyhříváním, napájení powerbankami (součástí balení), příjemný materiál, vhodné pro sport, turistiku i běžné... více informací »
Vyhřívané podkolenky Glovii GQ2
Značka: Glovii
2 619 Kč2 990 Kč Sleva -12%
Ověřit dostupnost
Ponožky s vyhříváním, napájení powerbankami (součástí balení), příjemný materiál, vhodné pro sport, turistiku i běžné...

Ponožky s vyhříváním, napájení powerbankami (součástí balení), příjemný materiál, vhodné pro sport, turistiku i běžné nošení.. Vyhřívané podkolenky Glovii GQ2 představují skvělý způsob, jak si udržet teplotní komfort i v tom nejchladnějším počasí. Vyhřívání obstarávají karbonová vlákna, která jsou umístěna na chodidlech. Uhlíková vlákna zajišťují nejen rovnoměrnou distribuci tepla, ale díky vyzařování infračervených paprsků mají pozitivní vliv i na krevní oběh. Dále disponují dlouhou životností a vysokou spolehlivostí. Ponožky jsou napájeny prostřednictvím libovolných powerbank (dvě jsou součástí balení), které se vkládají do boční kapsy. Přiložené baterie zaručují dobu vyhřívání až 6 hodin. Použitím vlastní powerbanky s větší kapacitou navíc můžete tento čas až několikanásobně prodloužit. Intenzitu vyhřívání (3 stupně) jednoduše zvolíte přiloženým dálkovým ovladačem, pomocí kterého lze samozřejmě výhřev i zapínat či vypínat. Vyhřívané podkolenky Glovii GQ2 jsou vyrobeny z příjemných materiálů, které Vás udrží v teple, i když zrovna vyhřívání zapnuté mít nebudete. Ponožky jsou ideální pro zimní sportování, horskou turistiku, ale i pro běžné nošeníTechnický popis:

podkolenky s vyhříváním
rovnoměrná distribuce tepla
3 režimy
baterie v kapse na zip
snadné ovládání dálkovým ovladačem
dvě powerbanky a nabíječka součástí balení
topné těleso: karbonové vlákno, 8 W
napájení: powerbanky s USB vstupem, 2400 mAh
3 režimy: 33 % (low), 66 % (medium), 100 % (high)
výdrž baterie: 6h (low), 3h (medium), 2h (high)
rozměry kapsy pro powerbanku: 12 x 6 cm
materiál: bavlna
hmotnost: 150 g (bez powerbanky), 270 g (s powerbankou)

Velikostní tabulka:
Super produkt můžete nakoupit pohodlně tady u nás v sekci uncategorized. Nyní můžete najít akční výrobky ve zmíněné sekci za super cenu.

Tento vynikající kousek Vyhřívané podkolenky Glovii GQ2 černá od výrobce se skvělou pověstí Glovii máte možnost nakoupit v naší internetové nabídce za parádní cenu! Právě teď za cenu 2 619 Kč.