Cyklo přilba Nexelo Straight černá M (55-58)

Cyklistická přilba pro dospělé, odvětrávací otvory, jednoduché nastavení velikosti kolečkem, pohodlné výstelky, odnímatelný... více informací »
Cyklo přilba Nexelo Straight  černá
Značka: Nexelo
679 Kč
Ověřit dostupnost
Cyklistická přilba pro dospělé, odvětrávací otvory, jednoduché nastavení velikosti kolečkem, pohodlné výstelky, odnímatelný...

Cyklistická přilba pro dospělé, odvětrávací otvory, jednoduché nastavení velikosti kolečkem, pohodlné výstelky, odnímatelný kšilt.. Cyklo přilba Nexelo Straight je lehká cyklistická přilba pro dospělé vhodná pro jízdu na kole, skateboardu či bruslích. Dokonalý odvod přebytečného tepla zajišťuje 25 ventilačních otvorů, které jsou umístěny v přední i zadní části přilby. Bezpečí obstarává pevný materiál a kvalitní konstrukce přilby. Výhodou je komfortní vnitřní polstrování, které zaručí pohodlí i při dlouhém nošení. Velikost helmy lze snadno a rychle upravovat kolečkem na zadní straně. Tyto vlastnosti činí z cyklo přilby Nexelo Straight ideální bezpečnostní prvek pro řadu sportů.Technický popis:

přilba pro dospělé
atraktivní design
větrací otvory
jednoduchý nastavovací systém
pohodlné výstelky
síťka proti hmyzu
odnímatelný kšilt
hmotnost: 250 g
vhodné pro cyklistiku, bruslení i další sporty
Tento designový produkt Cyklo přilba Nexelo Straight černá lze sehnat právě nyní tu na našich stránkách umístěný v kategorii uncategorized! Nyní můžete najít parádní zboží ve zmíněné kategorii ve výhodné akci!

Tento exkluzivní produkt Cyklo přilba Nexelo Straight od společnosti se zárukou kvality Nexelo je k získání momentálně v naši nabídce za skvělou cenu! Akční cena již od 679 Kč.