Návleky na boty NOX/4SQUARE Overboots Scold bez podrážky černá

Vrchní elastický lem, teplem svařované švy, výztuha u řadičky, zapínání na zip a suché zipy, z kombinace nylonu a PVC..... více informací »
Návleky na boty NOX/4SQUARE Overboots Scold bez
Značka: Nox
543 Kč
Ověřit dostupnost
Vrchní elastický lem, teplem svařované švy, výztuha u řadičky, zapínání na zip a suché zipy, z kombinace nylonu a PVC.....

Vrchní elastický lem, teplem svařované švy, výztuha u řadičky, zapínání na zip a suché zipy, z kombinace nylonu a PVC.. Návleky na boty NOX/4Square bez podrážky tvoří základní ochranu před deštěm, a to především díky nepropustnému materiálu z kombinace nylonu a PVC a dále technologií teplem svařovaných švů. Zapínání na zipy, suché zipy a elastický lem na lýtku zaručují, že nepromok bude držet pevně na botě a přizpůsobí se jejímu tvaru. Jemná výztuha v oblasti řazení doplňuje konstrukci těchto návleků. Nedisponují podrážkou, takže působí velmi lehce a přirozeně.Technický popis:

vodotěsné bezpodrážkové návleky na boty
vrchní elastický lem
teplem svařované švy
kombinace nylonu a PVC
zapínání na zip a suché zipy
výztuha u řadičky
cena za pár Hodně oblíbený produkt lze sehnat nyní na stránkách v kategorii uncategorized! Podívejte se na zlevněné zboží z této kategorie ve výhodné akci! Významný výrobce vám může nabídnout vysoce kvalitní výrobky Nebojte, máme toho více, máme v nabídce také další vybrané kousky od dodavatele . Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený výrobek Návleky na boty NOX/4SQUARE Overboots Scold od skvělého výrobce Nox pohodlně dostanete právě teď za báječnou cenu! Právě lze objednat jen za 543 Kč.