Závěsný pás na posilování bicepsů inSPORTline Bicipi černá

Praktická pomůcka, která podporuje správné držení těla při práci s činkami!. Správné držení těla je při posilování... více informací »
Závěsný pás na posilování bicepsů inSPORTline Bicipi
Značka: Insportline
699 Kč799 Kč Sleva -12%
Ověřit dostupnost
Praktická pomůcka, která podporuje správné držení těla při práci s činkami!. Správné držení těla je při posilování...

Praktická pomůcka, která podporuje správné držení těla při práci s činkami!. Správné držení těla je při posilování klíčové. Závěsný pás na posilování bicepsů inSPORTline Bicipi je tu od toho, abyste se mohli plně soustředit na práci s činkou a ruce měli bezpečně podepřené. Díky této jednoduché pomůcce tak budete posilovat mnohem efektivněji. Okraje, o které se při tréninku opírají paže, jsou pokryty měkkou EVA pěnou, aby vás kovová konstrukce při posilování netlačila. Popruh kolem krku je 64 cm dlouhý, jeho délku lze ale jednoduše upravit pomocí přezky. Pás na posilování bicepsů je skvělým doplňkem pro domácí i profi posilovny, obzvlášť pokud zrovna pracujete na tom správném postoji při posilování s činkami!Technický popis:

praktická pomůcka pro podporu správného držení těla při posilování bicepsů a tricepsů
pomáhá udržet lokty v ideální poloze
nastavitelný popruh
silné polstrování v oblasti krku
materiál: litina, EVA pěna (opěra krku), nylon (popruh)
rozměry: 55 x 10 cm
délka popruhu: 64 cm (nastavitelný)
šířka popruhu: 3,7 cm
hmotnost: 1450 g Velmi prodávaný produkt Závěsný pás na posilování bicepsů inSPORTline Bicipi černá lze sehnat již dnes tady na stránkách umístěný v kategorii uncategorized! Nyní můžete koupit ještě další produkty z této známé sekce za internetové ceny!

Hodně povedený produkt Závěsný pás na posilování bicepsů inSPORTline Bicipi od známé kvalitní značky Insportline lze nakoupit tady a teď právě opravdu výhodně. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 699 Kč.