Boxovací pytel SportKO GP4 černá

Pytel ve tvaru hrušky, pro nácvik rychlých technických úderů, pevné očko pro zavěšení.. Boxovací pytel SportKO GP4 o hmotnosti... více informací »
Boxovací pytel SportKO GP4
Značka: Sportko
929 Kč
Ověřit dostupnost
Pytel ve tvaru hrušky, pro nácvik rychlých technických úderů, pevné očko pro zavěšení.. Boxovací pytel SportKO GP4 o hmotnosti...

Pytel ve tvaru hrušky, pro nácvik rychlých technických úderů, pevné očko pro zavěšení.. Boxovací pytel SportKO GP4 o hmotnosti cca 10 kg jr boxerská pomůcka pro zefektivnění zvedáků, háků a rychlých direktů především díky svému nezvyklému hruškovitému tvaru. Zápasníci MMA a thajského boxu na něm mohou trénovat i údery lokty. Je rovněž skvělý pro nácvik rychlých technických úderů. Plášť je vyroben z PVC materiálu o hustotě 650 g/m2 a zaručuje dlouhou životnost. Díky pevnému hornímu očku boxovací pytel SportKO GP4 zavěsíte kamkoliv.Technický popis

závěsný boxovací pytel ve tvaru hrušky
pro nácvik zvedáků, háků a rychlých direktů
pevné poutko pro zavěšení
pro nácvik techniky úderů a držení těla
výška: 70 cm
průměr: 52 cm
hmotnost: cca 10 kg
materiál pláště: PVC (650 g/m2)
materiál výplně: piliny, gumová drť
vhodný pro domácí použití
Designový produkt Boxovací pytel SportKO GP4 černá je k dostání v pohodě na webu zařazený v sekci uncategorized. Nyní můžete získat ještě další zboží z této oblíbené sekce za příznivou cenu!

Hodně prodávaný produkt Boxovací pytel SportKO GP4 od spolehlivého výrobce Sportko snadno najdete online ve výprodejové akci. Zrovna teď v akci za 929 Kč.