Posilovací lano WaveRope Battle 35 mm – 12 m černo-červená

Pletené tréninkové lano, pro core trénink a workout, dlouhá životnost, pevná madla, na dotek příjemný materiál, délka 12 m..... více informací »
Posilovací lano WaveRope Battle
Značka: Insportline
1 790 Kč2 190 Kč Sleva -18%
Ověřit dostupnost
Pletené tréninkové lano, pro core trénink a workout, dlouhá životnost, pevná madla, na dotek příjemný materiál, délka 12 m.....

Pletené tréninkové lano, pro core trénink a workout, dlouhá životnost, pevná madla, na dotek příjemný materiál, délka 12 m.. Posilovací lano WaveRope Battle 35 mm – 12 m je nejmodernější a nejkvalitnější volbou pro tělocvičny i venkovní prostory. Jedná se o pomůcku pro Core trénink a balanční cvičení. Lana jsou vyvinuta s ohledem na použití jak konstrukčně, tak materiálem, aby bylo odolné a maximálně účinné. Navíc pletená konstrukce umožňuje snadnou opravu příze v případě prodření. WaveRope Battle lana jsou zakončená na každé straně 18,5 cm úchytem, který perfektně padne do ruky a vy se tak můžete plně soustředit na pořádný trénink!Technický popis:

kvalitní indoorové i outdoorové posilovací lano
vyrobeno technikou pletení, nikoliv stáčením
skvělá pomůcka pro posílení středu a horní poloviny těla
vhodné pro workout a core training
dlouhá životnost a příjemný materiál
pevná a dlouhá madla
materiál: PPV (polyphenylene vinylene), PES (polyester)
délka: 12 m
průměr: 35 mm
hmotnost: 5,5 kg
Neodolatelný produkt Posilovací lano WaveRope Battle 35 naleznete již dnes tady na našem webu v rubrice uncategorized. Vyhledejte si vyjímečné produkty ve zmiňované rubrice za báječnou cenu. Tím ale naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká! Mrkněte také na další zboží značky . Výběr toho nejlepšího najdete níže. Tato značka nabízí prvotřídní výrobky.

Kvalitní a žádaný výrobek Posilovací lano WaveRope Battle 35 mm - od oblíbené značky se zárukou kvality Insportline snadno naleznete zde se slevou! V současnosti pořídíte za cenu 1 790 Kč.