Sporttester SIGMA PC 15.11 New červená

Pulsmetr s přehledným displejem, řada funkcí pro běh a další kondiční sporty, hrudní pás součástí balení.. Sporttester SIGMA... více informací »
Sporttester SIGMA PC 15.11
Značka: Sigma
1 490 Kč
Ověřit dostupnost
Pulsmetr s přehledným displejem, řada funkcí pro běh a další kondiční sporty, hrudní pás součástí balení.. Sporttester SIGMA...

Pulsmetr s přehledným displejem, řada funkcí pro běh a další kondiční sporty, hrudní pás součástí balení.. Sporttester SIGMA PC 15.11 New je multifunkční pulsmetr s řadou pokročilých funkcí. Je skvělým pomocníkem pro fitness, běh, jízdu na kole, ale i ostatní kondiční sporty. Díky svému provedení je perfektním doplňkem pro všechny sportovce, kteří touží svůj trénink ještě zefektivnit. K tréninku lze využít automaticky zjištěné zóny tepové frekvence, nebo si manuálně můžete nastavit svou. Tepovou frekvenci vám s vysokou přesností změří hrudní pás, který je součástí balení.

Funkce sporttesteru:

aktuální, průměrná a maximální tepová frekvence měřená hrudním pásem (součástí balení)
automatické nebo manuální nastavení tréninkového pásma a maximální tepové frekvence
aktuální a celková doba cvičení
grafický a zvukový indikátor nastavené zóny TF (šipky upozorňující na příliš nízký či vysoký tep, zvukový alarm lze vypnout)
ukazatel délky tréninku v nastavené tréninkové zóně
ukazatel aktuálně a celkově spotřebovaných kalorií
okruhový trénink – až 50 zaznamenaných okruhů (čas okruhu, čas od začátku tréninku, průměrná TF, maximální TF, spotřeba kalorií a čas strávený v zóně TF)
aktuální čas a datum
Technický popis:

měření tepové frekvence pomocí hrudního pásu
automatické i manuální nastavení zóny tepové frekvence
grafické a zvukové upozornění na opuštění zóny tepové frekvence
až 50 zaznamenaných okruhů
podsvícený displej s nastavením kontrastu v 5 úrovních
grafický indikátor stavu baterie
typ baterie: CR2032
životnost baterie: průměrně 1 rok
voděodolnost: 3 ATM Oblíbený kousek jde pořídit pohodlně na našich stránkách v populární kategorii uncategorized. Nyní si můžete pořídit ostatní produkty ze zmíněné kategorie za outletovou cenu! V očích zákazníků populární značka vyrábí prvotřídní zboží. A to ještě není vše! Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce také další produkty značky . Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Designový výrobek Sporttester SIGMA PC 15.11 od našeho známého výrobce Sigma máte možnost sehnat právě nyní za parádní cenu! V akci za cenu 1 490 Kč.
Další produkty z kategorie Sporttestery Sigma