Posilovací stroj – tlaky na ramena Marbo Sport MP-U226 červená

Profesionální stroj pro posilování ramen, nastavitelný úhel posilovacích ramen, polohovatelné sedátko, tichý chod, robustní... více informací »
Posilovací stroj - tlaky na ramena Marbo Sport MP-U226
Značka: Marbo
52 990 Kč
Ověřit dostupnost
Profesionální stroj pro posilování ramen, nastavitelný úhel posilovacích ramen, polohovatelné sedátko, tichý chod, robustní...

Profesionální stroj pro posilování ramen, nastavitelný úhel posilovacích ramen, polohovatelné sedátko, tichý chod, robustní konstrukce.. Posilovací stroj – tlaky na ramena Marbo Sport MP-U226 je profesionální fitness náčiní, se kterým můžete bezpečně a efektivně posilovat své ramenní svaly. Díky nastavitelným posilovacím ramenům a polohovatelnému sedátku lze robustní konstrukci přizpůsobit tělesným parametrům každého uživatele. Zátěž lze pomocí závaží nastavit v rozmezí 5-100 kg, což znamená, že stroj využijí jak začátečníci, tak zkušení fitness nadšenci. Závaží jsou navíc izolována plastovým krytem, který pohybující se cihličky odhlučňuje. Práce na stroji je tak příjemně klidná. Pohodlí dodává také pevné polstrování ze syntetické kůže. Posilovací stroj – tlaky na ramena Marbo Sport MP-U226 je skvělým vybavením pro každou kvalitní posilovnu.Technický popis:

profesionální stroj pro posilování ramenních svalů
pevné dvakrát přešité polstrování ze syntetické kůže
tichý chod díky izolaci závaží
3 úhly nastavení posilovacích ramen
4 stupně nastavení sedátka
výška: 180 cm
šířka: 120 cm
délka: 155 cm
hmotnost stroje: 180 kg
hmotnost závaží: 100 kg (4×5 kg, 8×10 kg)
nosnost: 150 kg
plocha: 1,8 m2
kategorie: S (dle normy EN 957-4)
vhodné pro komerční i domácí použití

Žádaný produkt Posilovací stroj - tlaky na od společnosti s dlouholetou tradicí Marbo je k sehnání zde teď právě za příznivou cenu. Výhodně za cenu 52 990 Kč.