Dětský boxovací pytel SportKO MP5 29×75 cm červená

Dětský závěsný tréninkový boxovací pytel, hmotnost 12 kg, ocelový kruh pro připevnění řetězů, odolný plášť, pro domácí... více informací »
Dětský boxovací pytel SportKO MP5 29x75 cm
Značka: Sportko
790 Kč890 Kč Sleva -11%
Ověřit dostupnost
Dětský závěsný tréninkový boxovací pytel, hmotnost 12 kg, ocelový kruh pro připevnění řetězů, odolný plášť, pro domácí...

Dětský závěsný tréninkový boxovací pytel, hmotnost 12 kg, ocelový kruh pro připevnění řetězů, odolný plášť, pro domácí využití.. Dětský boxovací pytel SportKO MP5 29×75 cm je ideální volbou pro začínající boxery. S jeho rozměry a hmotností 12 kg si děti snadno poradí, a skvěle tak poslouží pro základní nácvik techniky úderů a správného držení těla. Plášť je vyroben z PVC materiálu o hustotě 650 g/m2 a zaručuje dlouhou životnost. Dětský boxovací pytel SportKO MP5 29×75 cm disponuje ocelovým kruhem, který je určen k uchycení řetězů (řetězy NEJSOU součástí balení).Technický popis

kvalitní boxovací pytel pro děti
ocelový kruh pro připevnění řetězů (řetězy nejsou součástí balení)
pro nácvik techniky úderů a držení těla
vhodný pro malé začínající boxery
výška: 75 cm
průměr: 29 cm
hmotnost: 12 kg
materiál pláště: PVC (650 g/m2)
materiál výplně: EVA pěna, piliny
vhodný pro domácí použití Tento unikátní produkt Dětský boxovací pytel SportKO MP5 29×75 cm červená lze získat bez problémů tady na našem webu zařazený v sekci uncategorized. Nyní získáte nové produkty z této známé sekce v bezva akci!

Unikátní a žádaný produkt Dětský boxovací pytel SportKO MP5 29x75 cm od dodavatele se skvělou pověstí Sportko snadno seženete zde teď za nejnižší cenu. Cena již od 790 Kč.