Cestovní hrnek Primus Vacuum Commuter Mug 400 ml Black

Praktický termohrnek se silikonovým uzávěrem, který zabraňuje vylití, bude skvělým společníkem na cestách.. Cestovní hrnek... více informací »
Cestovní hrnek Primus Vacuum Commuter Mug
Značka: Primus
649 Kč
Ověřit dostupnost
Praktický termohrnek se silikonovým uzávěrem, který zabraňuje vylití, bude skvělým společníkem na cestách.. Cestovní hrnek...

Praktický termohrnek se silikonovým uzávěrem, který zabraňuje vylití, bude skvělým společníkem na cestách.. Cestovní hrnek Primus Vacuum Commuter Mug 400 ml je univerzální termo nádobou, kterou využijete na cestách, do práce či do školy. Robustní konstrukce je odolná proti poškození a díky silikonovému uzávěru zabrání i nežádoucímu vylití tekutiny. Vzhledem ke svému tvaru je kompatibilní s nejrůznějšími typy nápojových držáků v autě. Manipulace s cestovním hrnkem je velmi snadná, jedním stisknutím uzávěru jej otevřete nebo uzavřete. Dvouplášťový hrnek z nerezové oceli má navíc skvělé termoregulační schopnosti a udrží váš nápoj dlouho teplý a chutný! Technický popis: 

skvělé izolační vlastnosti díky dvoustěnné konstrukci
moderní matný povrch 
uzávěr se silikonovým těsněním zabraňuje vylití nápoje
otevírání a zavírání stiskem uzávěru 
kompatibilní rozměry pro nápojové držáky v autě 
objem: 400 ml 
materiál: nerezová ocel 
hmotnost: 350 g
rozměry: 8,1 x 19,7 cm Tento zlevněný výrobek Cestovní hrnek Primus Vacuum Commuter Mug 400 ml Black jde koupit právě zde tu na našich stránkách v rubrice uncategorized! Připravili jsme pro vás ostatní kousky ze zmíněné sekce za super peníze! Náš sortiment je ale široký, u nás v nabídce totiž najdete více kvalitních produktů od dodavatele . Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední značka dlouhodobě vyrábí kvalitní produkty.

Zcela unikátní výrobek Cestovní hrnek Primus Vacuum od známého dodavatele Primus pohodlně pořídíte právě zde za nejnižší cenu. Levně za cenu 649 Kč.