Pouzdro na chránič zubů SISU Case Black

Kompaktní tvar, poutko pro přenášení, přihrádka na drobnosti, lehké a odolné.. Chraňte svůj chránič zubů pomocí lehkého a... více informací »
Pouzdro na chránič zubů SISU
Značka: Sisu
209 Kč
Ověřit dostupnost
Kompaktní tvar, poutko pro přenášení, přihrádka na drobnosti, lehké a odolné.. Chraňte svůj chránič zubů pomocí lehkého a...

Kompaktní tvar, poutko pro přenášení, přihrádka na drobnosti, lehké a odolné.. Chraňte svůj chránič zubů pomocí lehkého a odolného pouzdra na chrániče SISU. Tato „krabička“ poskytuje další úložný prostor i pro další osobní věci (prstýnky, náušnice) a je vybavena poutkem pro snadné přenášení. Pouzdro SISU je ideální především pro chrániče Aero a Max, ale vejde se do něj prakticky úplně jakýkoliv.Technický popis:

kompaktní tvar
poutko pro přenášení
přihrádka na drobnosti
rozměry: d11,7 x š8 x v2,8 cm
Neodolatelný produkt Pouzdro na chránič zubů máte možnost dostat v pohodě tady u nás v oblíbené sekci uncategorized. Prozkoumejte vyjímečné produkty z této kategorie za mimořádně nízkou cenu!

Tento výjimečný výrobek Pouzdro na chránič zubů SISU od našeho známého výrobce Sisu jde koupit právě teď u nás za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nabídka od 209 Kč.