Kyčelní chrániče SCOTT Hip Protector D3O LP2 Pro

Nízký profil, flexibilní, lehké, nabízí maximální pokrytí, otvory pro proudění vzduchu.. Kyčelní chrániče SCOTT jsou... více informací »
Kyčelní chrániče SCOTT Hip Protector
Značka: Scott moto
750 Kč
Ověřit dostupnost
Nízký profil, flexibilní, lehké, nabízí maximální pokrytí, otvory pro proudění vzduchu.. Kyčelní chrániče SCOTT jsou...

Nízký profil, flexibilní, lehké, nabízí maximální pokrytí, otvory pro proudění vzduchu.. Kyčelní chrániče SCOTT jsou certifikované protektory určené pro vložení do moto kalhot. Díky technologii D3O jsou chrániče extrémně flexibilní, čímž vytváří nízko-profilovou, velmi lehkou a přitom maximální ochranu. Při nárazu automaticky materiál D3O tuhne a rozkládá tak energii v místě úderu. Chrániče D3O využívají inteligentní molekuly, které se při nárazu spojí dohromady. Výrazně tak překonává tradiční materiály vyrobené na bázi pěny nebo polyuretanu. Velké množství větracích otvorů na protektoru pak efektivně usnadňuje proudění vzduchu.Technický popis:

technologie D3O
nízký profil
flexibilní
lehké
nabízí maximální pokrytí
ergonomický tvar
četné ventilační otvory
certifikace EN1621-2 Level 2
materiál: 100% polyuretan
cena za 1 pár
vhodné pro moto kalhoty SCOTT Dualraid DryoUnikátní a oblíbený kus Kyčelní chrániče SCOTT Hip Protector D3O LP2 Pro máte možnost pořídit v pohodě tady na stránkách v oblíbené rubrice uncategorized! Nyní si můžete pořídit jiné kusy z této rubriky ve výhodné akci. Tím ale však naše nabídka nekončí, přichystali jsme toho pro vás více. Podívejte se také na více kvalitních produktů od značky . Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Známá značka má vynikající výrobky.

Designový produkt Kyčelní chrániče SCOTT Hip od přední značky Scott moto můžete sehnat bezpečně online skutečně výhodně! Výhodně teď u nás za 750 Kč.