Chytrý náramek Fitbit Charge 4 Storm Blue/Black

Revoluční fitness náramek s vestavěnou GPS, českým rozhraním a propojením se Spotify! Změří vám tep, fáze spánku, tepové... více informací »
Chytrý náramek Fitbit Charge 4
Značka: Fitbit
3 490 Kč4 190 Kč Sleva -16%
Ověřit dostupnost
Revoluční fitness náramek s vestavěnou GPS, českým rozhraním a propojením se Spotify! Změří vám tep, fáze spánku, tepové...

Revoluční fitness náramek s vestavěnou GPS, českým rozhraním a propojením se Spotify! Změří vám tep, fáze spánku, tepové zóny i spálené kalorie – pomůže vám tak zůstat fit ve všech směrech!. Konečně je tu náramek, který vyjde vstříc všem vašim představám! Trénink, životospráva, meditace, hudba i bezproblémová komunikace – to vše máte na dosah ruky s revolučním modelem Fitbit Charge 4!

Díky vestavěné GPS si můžete zaznamenávat všechny své outdoorové tréninky na mapě, což je funkce obvykle vyhrazená jen pro fitness hodinky. Další bezkonkurenční výhodou je nepochybně rozhraní v českém jazyce. Pro větší efektivitu tréninků přibyla oproti předchozím modelům také funkce Active Zone Minutes pro dokonalý přehled o tom, v jaké tepové zóně se právě nacházíte. Nepřetržité monitorování tepové frekvence vám pak zase pomůže vylepšit spánkový režim i vyladit podíl času stráveného pohybem. Náramek je navíc voděodolný do 50 m, takže poslouží i během plaveckého tréninku.

Aby toho nebylo málo, přichází Fitbit Charge 4 s propojením k hudební aplikaci Spotify, takže svůj trénink můžete doprovázet motivačním playlistem! Pro náročné je tu pak možnost bezkontaktní platby přímo z náramku.

Technický popis:

vestavěná GPS
Bluetooth 4.0
výdrž baterie až 7 dní na jedno nabití
automatické snímání tepové frekvence (optický senzor na zápěstí) 24/7
Active Zone Minutes – upozornění, když se dostanete do optimální tepové zóny na spalování kalorií
automatické rozpoznávání sportovní aktivity SmartTrack
nastavení cílové hodnoty pro více než 15 sportů
přátelské výzvy k pohybu po delší nečinnosti
upozornění z telefonu – notifikace o příchozích hovorech, zprávách, e-mailech a událostech v kalendáři
pomoc při regulovaném dýchání
možnost propojení se Spotify Premium
NFC čip pro bezkontaktní platby
dotykový PMOLED displej
vyměnitelný řemínek
kompatibilita: iOS 11+, Android 7.0+
doba nabíjení: 2 hod
úhlopříčka displeje: 39,83 mm
rozměry displeje: 21,6 x 13,5 mm
šířka náramku: 16 mm
vodotěsnost: 50 m
obvod zápěstí: 14-18 cm (S), 18-22 cm (L); obě velikosti součástí balení
hmotnost: 26 g

 

Hodně prodávaný kousek Chytrý náramek Fitbit Charge 4 od společnosti s výborným jménem Fitbit pohodlně dostanete u nás za výhodnou cenu. Nabídky od 3 490 Kč.