Šestihranná činka inSPORTline Hexsteel 22,5 kg

Jednoruční šestihranná činka s ergonomickou protiskluzovou rukojetí, váha vyražena na těle činky.. Moderní jednoruční... více informací »
Šestihranná činka inSPORTline Hexsteel
Značka: Insportline
2 490 Kč2 890 Kč Sleva -13%
Ověřit dostupnost
Jednoruční šestihranná činka s ergonomickou protiskluzovou rukojetí, váha vyražena na těle činky.. Moderní jednoruční...

Jednoruční šestihranná činka s ergonomickou protiskluzovou rukojetí, váha vyražena na těle činky.. Moderní jednoruční šestihranná činka inSPORTline Hexsteel 22,5 kg je vhodná pro všestranné využití. Ergonomicky tvarovaná rukojeť činky je vyrobena z kvalitního kovu a je opatřena protiskluzovým vroubkováním zajišťujícím perfektní stabilitu činky i během náročnějších cvičení. Závaží jsou pak potažena vrstvou plastu se zvýšenou odolností proti opotřebení. Díky šestihrannému provedení závaží je činka inSPORTline Hexsteel 22,5 kg při odložení a skladování perfektně stabilní.Technický popis:

kvalitní kovové tělo činky
ergonomicky tvarovaná protiskluzová rukojeť
moderní design
precizní zpracování
váha vyražena na těle činky
hmotnost: 22,5 kg
délka úchopu: 13,5 cm
šířka kotoučového bloku: 12,2 cm
průměr závaží: 16 cm
celková délka: 37,5 cm
cena za 1 ksHodně oblíbený kousek Šestihranná činka inSPORTline Hexsteel můžete nakoupit ještě u nás ve známé rubrice uncategorized! Najděte si zcela nové výrobky ve zmíněné kategorii za výhodnou cenu!

Tento kvalitní a žádaný produkt Šestihranná činka inSPORTline Hexsteel 22,5 od této skvělé značky Insportline k dostání momentálně na webu se slevou. V současnosti za 2 490 Kč.