Pogumovaná činka inSPORTline Ketlebel PU 4kg

Kvalitní odolný a moderně zpracovaný ketlebel vhodný pro posilovny, workoutové hřiště i pro domácí využití.. Pogumovaná... více informací »
Pogumovaná činka inSPORTline Ketlebel PU
Značka: Insportline
499 Kč599 Kč Sleva -16%
Ověřit dostupnost
Kvalitní odolný a moderně zpracovaný ketlebel vhodný pro posilovny, workoutové hřiště i pro domácí využití.. Pogumovaná...

Kvalitní odolný a moderně zpracovaný ketlebel vhodný pro posilovny, workoutové hřiště i pro domácí využití.. Pogumovaná činka inSPORTline Ketlebel PU 4kg bezpochyby patří k nejlepším pomůckám pro komplexní procvičení celého těla. Cvičení s ketlebelem je založeno na přirozených pohybech těla, které rozvíjí sílu, zlepšují flexibilitu a mobilitu. Oproti izolovaným cvikům zapojíte najednou více svalových skupin a docílíte tak požadovaných úspěchů při redukci váhy, zlepšení funkční síly, koordinace pohybu nebo výbušnosti. 

Pogumovaná činka inSPORTline Ketlebel PU je moderně zpracovaný ketlebel s polyuretanovou povrchovou úpravou, která je odolná vůči potu a opotřebení. Na první pohled vás činka zaujme svým futuristickým designem s krystalovými liniemi. Chromované a ergonomicky tvarované madlo zajistí velmi komfortní úchop s dostatečným prostorem i pro obouruční uchycení. Spodní plochá strana ketlebelu, zaručuje pohodlné a stabilní odložení. Také určitě oceníte výrazné značení váhy v kilogramech a librách na těle činky.  Ketlebel je vhodný do všech posiloven, workoutových hřišť i pro domácí využití.Technický popis:

kvalitní ketlebel činka značky inSPORTline
moderní futuristický design s krystalovými liniemi
pogumovaný povrch odolný proti opotřebení
chromovaná rukojeť
označení hmotnosti na těle činky
ergonomická rukojeť i pro obouruční uchopení
široká seříznutá plocha usnadňuje odložení a tvoří stabilní základ
materiál: ocel
povrchová úprava: chrom / polyuretan
hmotnost: 4 kg
průměr úchopu: 3 cm
garantovaná přesnost váhy
vhodné pro posílení všech svalových skupin
cena za jeden kusVe slevě tento produkt Pogumovaná činka inSPORTline Ketlebel PU 4kg máte možnost sehnat již dnes tu v sekci uncategorized! Nyní můžete koupit akční produkty z naší sekce za zcela nejnižší cenu! Naše nabídka je široká, u nás totiž najdete více produktů značky . Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato značka vás a vaše blízké obohatí o top sortiment.

Diskontní výrobek Pogumovaná činka inSPORTline Ketlebel od spolehlivé značky Insportline snadno pořídíte aktuálně skutečně výhodně. Teď za akční cenu 499 Kč.