Jednoruční činka inSPORTline ProfiST 47,5 kg

Profesionální jednoruční nedokládací činka zajištěná vnitřním šroubem.. Profesionální jednoruční nedokládací činka... více informací »
Jednoruční činka inSPORTline ProfiST
Značka: Insportline
4 690 Kč5 190 Kč Sleva -9%
Ověřit dostupnost
Profesionální jednoruční nedokládací činka zajištěná vnitřním šroubem.. Profesionální jednoruční nedokládací činka...

Profesionální jednoruční nedokládací činka zajištěná vnitřním šroubem.. Profesionální jednoruční nedokládací činka inSPORTline ProfiST je činka z ucelené soustavy 2,5-50 kg. Osa této činky je váhově kalibrovaná a potažená vrstvou chromu a úchopová část osy je opatřena protiskluzovým vroubkováním zajišťujícím stabilitu činky i během náročnějších posilovacích sérií. Kotouče s hmotnostním označením jsou na ose připevněny vnitřním šestihranným šroubem. Povrch kotoučů je chráněn speciálním nátěrem se zvýšenou odolností proti vlhkosti a potu. Díky přesnému zpracování, robustní konstrukci a vysoké odolnosti je tato činka inSPORTline ProfiST vhodná pro náročný posilovací trénink v domácích i komerčních posilovnách.Technický popis:

vysoce kvalitní materiál osy i kotoučů
kalibrovaná osa opatřená protiskluzovým vroubkováním
kotouče s hmotnostním označením opatřené speciálním nátěrem se zvýšenou odolností proti vlhkosti a potu
kotouče zajištěny vnitřním šestihranným šroubem (imbus)
garantovaná přesnost váhy činky
hmotnost činky včetně osy: 47,5 kg
materiál: ocel
délka úchopu: 14,5 cm 
šířka kotoučového bloku: 11,5 cm
průměr největšího kotouče: 22 cm
celková délka: 37,5 cm
činka z ucelené soustavy činek ve váhovém rozpětí 2,5-50 kg
určeno pro naročné domácí i komerční využití
cena za jeden kus
Tento exkluzivní produkt Jednoruční činka inSPORTline ProfiST 47,5 kg získáte právě tady na stránkách v oblíbené kategorii uncategorized! Nyní můžete najít ještě jiné kousky z této oblíbené sekce za nejnižší cenu. U nás vám nabídneme víc, u nás totiž najdete více kvalitních produktů od dodavatele . Najdete je níže na této stránce. Věhlasný dodavatel nabízí velmi kvalitní výrobky.

Vysoce kvalitní produkt Jednoruční činka inSPORTline ProfiST od výrobce s mnohaletou tradicí Insportline jednoduše získáte v aktuální nabídce za výhodné peníze! Aktuálně stojí u nás 4 690 Kč.