Litinová činka inSPORTline Ketlebel Powder 6kg

Kvalitní odolný ketlebel vhodný pro posilovny, workoutové hřiště i pro domácí využití.. Litinová činka inSPORTline Ketlebel... více informací »
Litinová činka inSPORTline Ketlebel Powder
Značka: Insportline
599 Kč699 Kč Sleva -14%
Ověřit dostupnost
Kvalitní odolný ketlebel vhodný pro posilovny, workoutové hřiště i pro domácí využití.. Litinová činka inSPORTline Ketlebel...

Kvalitní odolný ketlebel vhodný pro posilovny, workoutové hřiště i pro domácí využití.. Litinová činka inSPORTline Ketlebel Powder 6kg bezpochyby patří k nejlepším pomůckám pro komplexní procvičení celého těla. Je skvělým pomocníkem při nabírání svalů, zvýšení síly, flexibility a mobility. Tento kvalitní a odolný ketlebel v litinovém provedení řadíme ke klasickým cvičebním pomůckám pro silový a workout trénink. Povrch ketlebelu je ošetřen práškovým lakem, díky kterému je úchop velmi komfortní. Určitě oceníte výrazné značení váhy v kilogramech i librách na těle činky. Ergonomické madlo je dostatečně prostorné pro jistý obouruční úchop i při dynamickém cvičení. Na spodní straně ketlebelu je široká seříznutá plocha, která zajišťuje pohodlné odložení a větší stabilitu. Litinová činka inSPORTline Ketlebel Powder je vhodná do všech posiloven, workoutových hřišť i pro domácí využití.Technický popis:

kvalitní ketlebel činka značky inSPORTline
povrch ošetřen lakem odolným proti vlhkosti a opotřebení
garantovaná přesnost váhy
označení hmotnosti na těle činky
ergonomická rukojeť i pro obouruční uchopení
široká seříznutá plocha usnadňuje odložení a tvoří stabilní základ
materiál: litina
hmotnost: 6 kg
průměr úchopu: 3 cm
vhodné pro posílení všech svalových skupin
cena za jeden kusAkční produkt najdete právě teď u nás v populární rubrice uncategorized. Připravili jsme jiné produkty ve zmiňované rubrice za internetové ceny! To však není všechno, u nás vám nabídneme víc. Máme v nabídce více skvělých produktů od značky . Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Výrobce pro své zákazníky dodává vysoce kvalitní sortiment. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Tento výjimečný produkt Litinová činka inSPORTline Ketlebel Powder od známého dodavatele Insportline máte možnost pořídit zde teď za nejnižší cenu. Aktuálně v akci od 599 Kč.