Šestihranná činka inSPORTline Hexsteel 18 kg

Jednoruční šestihranná činka s ergonomickou protiskluzovou rukojetí, váha vyražena na těle činky.. Moderní jednoruční... více informací »
Šestihranná činka inSPORTline Hexsteel 18
Značka: Insportline
2 190 Kč2 490 Kč Sleva -12%
Ověřit dostupnost
Jednoruční šestihranná činka s ergonomickou protiskluzovou rukojetí, váha vyražena na těle činky.. Moderní jednoruční...

Jednoruční šestihranná činka s ergonomickou protiskluzovou rukojetí, váha vyražena na těle činky.. Moderní jednoruční šestihranná činka inSPORTline Hexsteel 18 kg je vhodná pro všestranné využití. Ergonomicky tvarovaná rukojeť činky je vyrobena z kvalitního kovu a je opatřena protiskluzovým vroubkováním zajišťujícím perfektní stabilitu činky i během náročnějších cvičení. Závaží jsou pak potažena vrstvou plastu se zvýšenou odolností proti opotřebení. Díky šestihrannému provedení závaží je činka inSPORTline Hexsteel 18 kg při odložení a skladování perfektně stabilní.Technický popis:

kvalitní kovové tělo činky
ergonomicky tvarovaná protiskluzová rukojeť
moderní design
precizní zpracování
váha vyražena na těle činky
hmotnost: 18 kg
délka úchopu: 13,5 cm
šířka kotoučového bloku: 11 cm
průměr závaží: 15 cm
celková délka: 35,2 cm
cena za 1 ksZlevněný produkt Šestihranná činka inSPORTline Hexsteel můžete nakoupit nyní na stránkách zařazený v kategorii uncategorized. Nyní pořídíte vyjímečné produkty z této známé rubriky za outletovou cenu! Známá značka pro své zákazníky dodává velmi kvalitní sortiment. Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Oblíbený výrobek Šestihranná činka inSPORTline Hexsteel 18 od značky s dobrým jménem Insportline lze sehnat momentálně extra výhodně. Nyní pořídíte od 2 190 Kč.