Jednoruční činka inSPORTline Profi CPU 5kg

Jednoruční dvanáctihranná profi činka s ergonomickou protiskluzovou rukojetí, váha vyražena na těle činky.. Jednoruční činka... více informací »
Jednoruční činka inSPORTline Profi CPU
Značka: Insportline
599 Kč669 Kč Sleva -10%
Ověřit dostupnost
Jednoruční dvanáctihranná profi činka s ergonomickou protiskluzovou rukojetí, váha vyražena na těle činky.. Jednoruční činka...

Jednoruční dvanáctihranná profi činka s ergonomickou protiskluzovou rukojetí, váha vyražena na těle činky.. Jednoruční činka inSPORTline Profi CPU 5 kg je kvalitní ocelová činka pro všestranné posilování. Ergonomicky tvarovaná rukojeť činky je vyrobena z kvalitního kovu a je opatřena protiskluzovým vroubkováním, které zajišťuje skvělou stabilitu činky i při náročnějším cvičení. Závaží jsou pak potažena vrstvou TPU se zvýšenou odolností proti opotřebení. Díky rovným hranám závaží je činka inSPORTline Profi CPU 5 kg při odložení a skladování perfektně stabilní a nikam se vám nemůže odkutálet. Činku využijete jak pro domácí posilovnu, tak do profi fitness centra! Technický popis:

kvalitní kovové tělo činky
ergonomicky tvarovaná protiskluzová rukojeť
moderní design
precizní zpracování
váha vyražena na těle činky
hmotnost: 5 kg
délka úchopu: 15 cm
šířka kotoučového bloku: 3,8 cm
průměr závaží: 12,5 cm
celková délka: 22,5 cm
cena za 1 ks Zajímavý produkt Jednoruční činka inSPORTline Profi CPU 5kg lze nakoupit teď tady na webu ve známé sekci uncategorized. Nyní pořídíte skvělé produkty ze zmíněné rubriky za super ceny. Značka vám může nabídnout vysoce kvalitní zboží.

Neodolatelný výrobek Jednoruční činka inSPORTline Profi CPU od kvalitního výrobce Insportline pohodlně získáte na našich stránkách skutečně levně. Nyní můžete mít za 599 Kč.