Jednoruční činka inSPORTline Profi CPU 2,5kg

Jednoruční dvanáctihranná profi činka s ergonomickou protiskluzovou rukojetí, váha vyražena na těle činky.. Jednoruční činka... více informací »
Jednoruční činka inSPORTline Profi CPU
Značka: Insportline
299 Kč349 Kč Sleva -14%
Ověřit dostupnost
Jednoruční dvanáctihranná profi činka s ergonomickou protiskluzovou rukojetí, váha vyražena na těle činky.. Jednoruční činka...

Jednoruční dvanáctihranná profi činka s ergonomickou protiskluzovou rukojetí, váha vyražena na těle činky.. Jednoruční činka inSPORTline Profi CPU 2,5 kg je kvalitní ocelová činka pro všestranné posilování. Ergonomicky tvarovaná rukojeť činky je vyrobena z kvalitního kovu a je opatřena protiskluzovým vroubkováním, které zajišťuje skvělou stabilitu činky i při náročnějším cvičení. Závaží jsou pak potažena vrstvou TPU se zvýšenou odolností proti opotřebení. Díky rovným hranám závaží je činka inSPORTline Profi CPU 2,5 kg při odložení a skladování perfektně stabilní a nikam se vám nemůže odkutálet. Činku využijete jak pro domácí posilovnu, tak do profi fitness centra! Technický popis:

kvalitní kovové tělo činky
ergonomicky tvarovaná protiskluzová rukojeť
moderní design
precizní zpracování
váha vyražena na těle činky
hmotnost: 2,5 kg
délka úchopu: 15 cm
šířka kotoučového bloku: 3 cm
průměr závaží: 12,5 cm
celková délka: 21 cm
cena za 1 ks
Kvalitní a velmi žádaný produkt Jednoruční činka inSPORTline Profi můžete dostat bez obtíží tady a teď na našich stránkách zařazený v rubrice uncategorized! Vyhledejte si zlevněné produkty z naší sekce za rozumné peníze. V očích zákazníků populární značka vám může nabídnout špičkové produkty.

Neodolatelný výrobek Jednoruční činka inSPORTline Profi CPU od populární značky Insportline lze sehnat právě nyní na našich stránkách za rozumné peníze. V akci za cenu 299 Kč.