Stojan na činky typu kettlebell Marbo Sport MP-S210

Profesionální stojan na kettlebell činky, pogumovaný povrch, gumové patky, kapacita pro 12 činek, elegantní design.. Stojan na... více informací »
Stojan na činky typu kettlebell Marbo
Značka: Marbo
9 790 Kč
Ověřit dostupnost
Profesionální stojan na kettlebell činky, pogumovaný povrch, gumové patky, kapacita pro 12 činek, elegantní design.. Stojan na...

Profesionální stojan na kettlebell činky, pogumovaný povrch, gumové patky, kapacita pro 12 činek, elegantní design.. Stojan na činky typu kettlebell Marbo Sport MP-S210 je důležitým vybavením pro každou profesionální posilovnu. Díky speciální konstrukci na něj uložíte až 12 činek typu kettlebell najednou. Odkládací povrch je pokryt pogumovanou vrstvou, takže spolehlivě udrží činky z různých materiálů. Stojan disponuje také gumovými patkami, které brání poškrábání podlahy a zároveň udržují stojan ve stabilní poloze na každé situace. Další výhodou tohoto výrobku je bezpochyby také jeho elegantní provedení, které se bude vyjímat v každé stylové posilovně.Technický popis:

profesionální stojan na činky typu kettlebell
pogumovaná odkládací plocha
gumové patky
elegantní design
maximální počet činek: 12 ks
výška: 64 cm
šířka: 129 cm
délka: 80 cm
plocha: 1,04 m2
hmotnost: 38 kg
maximální zatížení: 300 kg

Tento neodolatelný produkt Stojan na činky typu od dodavatele kvalitních produktů Marbo můžete najít tady teď právě za příznivou cenu! Právě lze objednat jen za 9 790 Kč.