Sada prostředků pro čištění přileb a plexi Mint Helmet Care Kit

Kompletní set přípravků pro Vaši helmu: sprej proti mlžení, sprej na čištění povrchu helmy, dezinfekce pro interiér přilby,... více informací »
Sada prostředků pro čištění přileb a plexi Mint Helmet Care
Značka: Mint
490 Kč
Ověřit dostupnost
Kompletní set přípravků pro Vaši helmu: sprej proti mlžení, sprej na čištění povrchu helmy, dezinfekce pro interiér přilby,...

Kompletní set přípravků pro Vaši helmu: sprej proti mlžení, sprej na čištění povrchu helmy, dezinfekce pro interiér přilby, antistatický hadřík, pouzdro.. Sada prostředků pro čištění přileb a plexi Mint Helmet Care Kit je kompletní set přípravků pro Vaši helmu: sprej proti mlžení, sprej na čištění povrchu helmy a dezinfekce pro interiér přilby. Praktický antistatický hadřík z mikrovlákna s pevné pouzdro pro uložení obsahu je také součástí.Technický popis:

sprej proti mlžení plexi 50 ml – snižuje zamlžování ve vnitřku hledí
sprej na čištění povrchových nečistot z laku a plexi přileb 50 ml – očistí přilbu od nečistot, hmyzu a mastnoty, snadno se používá a zanechává vysoce kvalitní povrch
dezinfekční sprej na interiery přileb 100 ml – čistí a odstraňuje zápach a bakterie z podšívky přilby
antistatický hadřík 30×30 cm z mikrovlákna – měkký, ideální pro nanášení přípravků z této sady pro péči o helmu
pevné pouzdro pro uložení obsahu – praktická oblá černobílá krabička z příjemného EVA materiálu Unikátní produkt lze zakoupit bez obtíží na stránkách v populární rubrice péče o přilby. Nyní si můžete pořídit další výrobky ve zmiňované rubrice za super cenu. Dodavatel pro své zákazníky prodává vynikající výrobky Nabídka platí do vyprodání zásob! To ale ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc. Máme v nabídce více skvělých produktů od výrobce . Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený výrobek Sada prostředků pro čištění od kvalitní značky Mint lze získat v naší aktuální nabídce až neuvěřitelně levně. Nyní pořídíte za 490 Kč.