Čistič stanů a vybavení Granger's Tent a Gear Cleaner 500 ml

Velmi účinný čisticí přípravek pro všechny stany a outdoorové vybavení.. Granger's Tent a Gear Cleaner 500 ml je velmi... více informací »
Čistič stanů a vybavení
Značka: Granger's
250 Kč269 Kč Sleva -7%
Ověřit dostupnost
Velmi účinný čisticí přípravek pro všechny stany a outdoorové vybavení.. Granger's Tent a Gear Cleaner 500 ml je velmi...

Velmi účinný čisticí přípravek pro všechny stany a outdoorové vybavení.. Granger's Tent a Gear Cleaner 500 ml je velmi účinný čisticí přípravek pro všechny stany a outdoorové vybavení. Je vhodný i pro použití na markýzy, zahradní nábytek a venkovní příslušenství. Udržuje přirozenou vodoodpudivost, maximalizuje prodyšnost a odstraňuje pachy bez nutnosti použití pračky. Je vhodný pro měkkou, středně tvrdou i tvrdou vodu.Technický popis:

prostředek na čištění nečistot, prachu a pylu ze stanů a outdoorového vybavení, vhodný i pro použití na markýzy, zahradní nábytek a venkovní příslušenství
udržuje přirozenou vodoodpudivost
maximalizuje prodyšnost
odstraňuje pachy bez nutnosti použití pračky
objem: 500 mlKvalitní a velmi žádaný produkt máte možnost sehnat bez obtíží u nás v sekci uncategorized! Prozkoumejte parádní produkty z této populární sekce za super ceny. U nás vám nabídneme víc, mrkněte také na další prověřené kousky od dodavatele . Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně prodávaný produkt Čistič stanů a vybavení Granger's Tent a od známého výrobce Granger's máte možnost sehnat momentálně na našich stránkách za zcela nejnižší cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 250 Kč.
Další produkty z kategorie Ostatní příslušenství k batohům