Impregnace na oděvy Granger's Clothing Repel 300 ml

Dodává voděodolnost a odolnost vůči špíně, zachovává prodyšnost, přípravek na vodní bázi.. Clothing Repel je impregnační... více informací »
Impregnace na oděvy Granger's Clothing
Značka: Granger's
349 Kč
Ověřit dostupnost
Dodává voděodolnost a odolnost vůči špíně, zachovává prodyšnost, přípravek na vodní bázi.. Clothing Repel je impregnační...

Dodává voděodolnost a odolnost vůči špíně, zachovává prodyšnost, přípravek na vodní bázi.. Clothing Repel je impregnační prostředek od firmy Granger's, který dodá během pracího cyklu materiálu voděodolnost, odolnost vůči špíně, přičemž jeho prodyšnost zůstane zachována. Je vhodný pro veškeré typy technického oblečení včetně oblečení s membránou Gore-Tex® a eVENT®. Vyšší efekt zajistí vysušení v sušičce (v případě, že to štítek na oblečení dovoluje).Technický popis:

impregnační prostředek
dodává voděodolnost a odolnost vůči špíně
zachovává prodyšnost
doporučený pro všechny typy textilií včetně GORE-TEX® nebo eVENT®
neobsahuje parfémy, optické zjasňovače nebo agresivní čistící látky
odpovědný k životnímu prostředí
na vodní bázi
objem: 300 ml
Oblíbený kousek Impregnace na oděvy Granger's Clothing lze nakoupit prostě tady a teď na našich stránkách zařazený v sekci uncategorized! Nyní můžete koupit akční produkty z této populární sekce za outletovou cenu. Výrobce poskytuje vynikající sortiment. Podívejte se sami.

Žádaný produkt Impregnace na oděvy Granger's Clothing od známého výrobce Granger's můžete najít právě dnes ve výprodejové akci! Cena již od 349 Kč.