Dětský nafukovací člun Bestway Mickey Mouse Boat

Nafukovací člun pro děti od tří let. Bezpečnostní ventil proti vyfouknutí, krásný design, testovaný vinyl.. Dětský nafukovací... více informací »
Dětský nafukovací člun Bestway
Značka: Bestway
149 Kč
Ověřit dostupnost
Nafukovací člun pro děti od tří let. Bezpečnostní ventil proti vyfouknutí, krásný design, testovaný vinyl.. Dětský nafukovací...

Nafukovací člun pro děti od tří let. Bezpečnostní ventil proti vyfouknutí, krásný design, testovaný vinyl.. Dětský nafukovací člun Bestway Mickey Mouse Boat je skvělá zábava do vody pro děti, které nebaví jen tak plavat. Tato parádní nafukovačka dá letním koupačkám naprosto nový rozměr. Krásný motiv známé Disney postavičky Mickeyho Mouse a jeho přátel, si navíc zamiluje každý malý raubíř! Člun je vyroben z kvalitního testovaného vinylu, který je vysoce odolný a v případě drobného poškození najdete v balení sadu na opravu, se kterou zvládnete nafukovačku opravit. Člun disponuje bezpečnostním ventilem proti vyfouknutí, takže se o své ratolesti nemusíte obávat. Technický popis:

nafukovací člun
atraktivní barevný vzhled
průhledné okénko na dně
bezpečnostní ventil proti vypouštění vzduchu
materiál: vinyl
rozměry: 91 x 61 cm
hmotnost: 0,69 kg
sada na opravu součástí balení
vhodný pro děti od 3 let Akční a ve slevě kousek Dětský nafukovací člun Bestway seženete pohodlně tu na našich stránkách v populární rubrice uncategorized. Nyní koupíte ještě podobné produkty ze zmíněné rubriky za výhodnou cenu!

Tento výjimečný produkt Dětský nafukovací člun Bestway Mickey Mouse od skvělého výrobce Bestway pohodlně dostanete zrovna za zcela nejnižší cenu. Aktuálně za super cenu 149 Kč.