Samonafukovací karimatka Yate Guide červená 183x51x3,8 cm

Karimatka se samonafukovací schopností, velmi pohodlná, minimální přepravní rozměry, nízká hmotnost.. Samonafukovací karimatka... více informací »
Samonafukovací karimatka Yate Guide červená
Značka: Yate
2 220 Kč
Ověřit dostupnost
Karimatka se samonafukovací schopností, velmi pohodlná, minimální přepravní rozměry, nízká hmotnost.. Samonafukovací karimatka...

Karimatka se samonafukovací schopností, velmi pohodlná, minimální přepravní rozměry, nízká hmotnost.. Samonafukovací karimatka Yate Guide je maximálně odlehčený model samonafukovací karimatky. Lehký je jak materiál svršku, tak samotné jádro. Karimatka vyniká svou kvalitou materiálu i celkovým zpracováním. Úprava povrchu karimatky zabraňuje klouzání spacáku mimo karimatku a spodní část je ze zesíleného polyesteru, který je více odolný proti poškození. Dokonalé pohodlí a skvělou izolaci zajišťuje technologie Warm Zone, která spočívá v umístění většího množství pěny v oblasti zad.

Propracovaný je i samotný „Push in“ ventil, který stačí bez šroubování jen zamáčknout a už těsní. Otočením se pouze zajistí. Při balení lze samonafukovací karimatku Yate Guide přehnout na polovinu, takže vznikne balíček 14×26 cm, který se pohodlně vejde do batohu. Nízká hmotnost, minimální přepravní rozměry a dlouhá životnost dělají z této karimatky ideálního pomocníka pro camping, vysokohorskou turistiku či horolezectví. Proto si ji pro své výpravy vybírá i jeden z nejúspěšnějších českých horolezců Radek Jaroš.

Součástí balení je přepravní obal, stahovací pásek a sada na opravu.Technický popis:

neklouzavý vrchní povrch
odlehčené jádro – horizontální a vertikální kanálky
Warm Zone pro dokonalou izolaci
velmi pohodlná
lze přeložit na polovinu
zamačkávací ventil Push In
materiál: Polyester
hmotnost: 650 g
rozměry: 183x51x3,8 cm
rozměry balení: 14×26 cm
tepelný odpor: 4,0
přepravní obal, stahovací pásek a sada na opravu součástí balení
vhodná pro kempování, turistiku, vysokohorskou turistiku, horolezectví
Unikátní výrobek je dostupný bez problémů tu na webu v populární rubrice uncategorized! Nyní můžete koupit ještě jiné kousky ze zmíněné rubriky za skvělou cenu! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, u nás vám nabídneme víc! Prozkoumejte u nás taky další kvalitní zboží značky . Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka vyrábí prvotřídní produkty Nové kousky každý den!

Tento exkluzivní produkt Samonafukovací karimatka Yate Guide červená od naší známé značky Yate máte možnost získat tady teď až neuvěřitelně levně. Právě nyní za 2 220 Kč.