Boxovací pytel SportKO MP01 45×180 cm červená

Boxovací pytel z PVC o vysoké hustotě, hmotnost 80 kg, dostatečně vysoký pro nácvik kopů, řetězy součástí balení, vhodný pro... více informací »
Boxovací pytel SportKO MP01 45x180
Značka: Sportko
3 490 Kč
Ověřit dostupnost
Boxovací pytel z PVC o vysoké hustotě, hmotnost 80 kg, dostatečně vysoký pro nácvik kopů, řetězy součástí balení, vhodný pro...

Boxovací pytel z PVC o vysoké hustotě, hmotnost 80 kg, dostatečně vysoký pro nácvik kopů, řetězy součástí balení, vhodný pro domácí použití.. Boxovací pytel SportKO MP01 45×180 cm je kvalitní boxovací pytel vhodný i pro náročné uživatele. Plášť je vyroben z PVC materiálu o vysoké hustotě 900 g/m2. Díky tomu je pytel vysoce odolný a bez potíží si poradí i s tvrdými ranami a kopy. Výplň tvoří vak s pískem, takže pytel váží 80 kg. Písek je doplněn molitanem a gumovou drtí, která výborně absorbuje údery a drží tvar i při dlouhodobém používání.

Boxovací pytel SportKO MP01 45×180 cm disponuje ocelovým kruhem, který je určen k uchycení řetězů (součástí balení). Pro ještě lepší zajištění pytle jej lze pomocí spodního kroužku přichytit i k podlaze. Pokud hledáte spolehlivého pomocníka pro dokonalý nácvik všech druhů úderů a kopů, tento pytel je pro Vás skvělou volbou. Svou kvalitou potěší i pokročilé boxery. Vhodný je zejména pro domácí použití.Technický popis

kvalitní boxovací pytel
ocelový kruh pro přichycení řetězů
řetězy součástí balení
kroužek na spodní straně pro přichycení k podlaze
vhodný pro nácvik všech druhů úderů a kopů
vhodný i pro pokročilé boxery
výška: 180 cm
průměr: 45 cm
hmotnost: 80 kg
materiál pláště: PVC (900 g/m2)
materiál výplně: písek, molitan, gumová drť
vhodný pro domácí použití Tento diskontní kus lze získat bezstarostně tady a teď na našich stránkách v rubrice uncategorized. Mrkněte na unikátní zboží z naší sekce za internetové ceny.

Akční a ve slevě produkt Boxovací pytel SportKO MP01 od společnosti s předním postavením na trhu Sportko máte možnost najít tady a teď právě za příznivou cenu! Akční ceny od 3 490 Kč.