Boxovací pytel SportKO MP02 45×150 cm modrá

Boxovací pytel z PVC o vysoké hustotě, hmotnost 65 kg, dostatečně vysoký pro nácvik kopů, řetězy součástí balení, vhodný pro... více informací »
Boxovací pytel SportKO MP02 45x150 cm
Značka: Sportko
2 790 Kč
Ověřit dostupnost
Boxovací pytel z PVC o vysoké hustotě, hmotnost 65 kg, dostatečně vysoký pro nácvik kopů, řetězy součástí balení, vhodný pro...

Boxovací pytel z PVC o vysoké hustotě, hmotnost 65 kg, dostatečně vysoký pro nácvik kopů, řetězy součástí balení, vhodný pro domácí použití.. Boxovací pytel SportKO MP02 45×150 cm je kvalitní boxovací pytel vhodný i pro náročné uživatele. Plášť je vyroben z PVC materiálu o vysoké hustotě 900 g/m2. Díky tomu je pytel vysoce odolný a bez potíží si poradí i s tvrdými ranami a kopy. Výplň tvoří vak s pískem, takže pytel váží 65 kg. Písek je doplněn molitanem a gumovou drtí, která výborně absorbuje údery a drží tvar i při dlouhodobém používání.

Boxovací pytel SportKO MP02 45×150 cm disponuje ocelovým kruhem, který je určen k uchycení řetězů (součástí balení). Pro ještě lepší zajištění pytle jej lze pomocí spodního kroužku přichytit i k podlaze. Pokud hledáte spolehlivého pomocníka pro dokonalý nácvik všech druhů úderů a kopů, tento pytel je pro Vás skvělou volbou. Svou kvalitou potěší i pokročilé boxery. Vhodný je zejména pro domácí použití.Technický popis

kvalitní boxovací pytel
ocelový kruh pro přichycení řetězů
řetězy součástí balení
kroužek na spodní straně pro přichycení k podlaze
vhodný pro nácvik všech druhů úderů a kopů
vhodný i pro pokročilé boxery
výška: 150 cm
průměr: 45 cm
hmotnost: 65 kg
materiál pláště: PVC (900 g/m2)
materiál výplně: písek, molitan, gumová drť
vhodný pro domácí použití

Unikátní a oblíbený kus Boxovací pytel SportKO MP02 od přední značky Sportko můžete dostat ještě dnes v bezva akci! Pouze nyní za 2 790 Kč.