Boxovací pytel SportKO MP04 30×150 cm modrá

Boxovací pytel z PVC materiálu, hmotnost 60 kg, dostatečně vysoký pro nácvik kopů, řetězy součástí balení, vhodný pro... více informací »
Boxovací pytel SportKO MP04 30x150 cm
Značka: Sportko
2 390 Kč
Ověřit dostupnost
Boxovací pytel z PVC materiálu, hmotnost 60 kg, dostatečně vysoký pro nácvik kopů, řetězy součástí balení, vhodný pro...

Boxovací pytel z PVC materiálu, hmotnost 60 kg, dostatečně vysoký pro nácvik kopů, řetězy součástí balení, vhodný pro domácí použití.. Boxovací pytel SportKO MP04 30×150 cm je kvalitní boxovací pytel vhodný i pro náročné uživatele. Plášť je vyroben z PVC materiálu o vysoké hustotě 900 g/m2. Díky tomu je pytel vysoce odolný a bez potíží si poradí i s tvrdými ranami a kopy. Výplň tvoří vak s pískem, takže pytel váží 60 kg. Písek je doplněn molitanem a pilinami. Mezi pláštěm a výplní je vrstva EVA pěny. Ta výborně absorbuje údery a napomáhá rovnoměrnému rozložení tlaku. Pytel si tak drží tvar i při dlouhodobém používání. Boxovací pytel SportKO MP04 30×150 cm disponuje ocelovým kruhem, který je určen k uchycení řetězů (součástí balení). Pro ještě lepší zajištění pytle jej lze pomocí spodního kroužku přichytit i k podlaze. Pokud hledáte spolehlivého pomocníka pro dokonalý nácvik všech druhů úderů a kopů, tento pytel je pro Vás skvělou volbou. Vhodný je zejména pro domácí použití.Technický popis

kvalitní boxovací pytel z PVC materiálu
ocelový kruh pro přichycení řetězů
řetězy součástí balení
kroužek na spodní straně pro přichycení k podlaze
vhodný pro nácvik všech druhů úderů a kopů
vhodný pro začínající i pokročilé boxery
výška: 150 cm
průměr: 30 cm
hmotnost: 60 kg
materiál pláště: PVC (900 g/m2)
materiál výplně: písek, EVA pěna, molitan, piliny
vhodný pro domácí použitíNejprodávanější produkt Boxovací pytel SportKO MP04 30×150 cm modrá máte možnost nakoupit právě teď tady na našich stránkách umístěný v rubrice uncategorized! Máme pro vás akční produkty ze zmíněné kategorie v akci. Přední výrobce má na skladě vysoce kvalitní sortiment. U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce ovšem více kousků značky . Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a akční výrobek Boxovací pytel SportKO MP04 od známé kvalitní značky Sportko máte možnost koupit bezpečně online ve výprodejové akci! Aktuálně za super cenu 2 390 Kč.