Boxerské bandáže SportKO B1 300 cm

Výborná fixace zápěstí, mírně elastický materiál, očko na palec, zapínání na suchý zip.. Boxerské bandáže SportKO B1 300... více informací »
Boxerské bandáže SportKO B1
Značka: Sportko
119 Kč139 Kč Sleva -14%
Ověřit dostupnost
Výborná fixace zápěstí, mírně elastický materiál, očko na palec, zapínání na suchý zip.. Boxerské bandáže SportKO B1 300...

Výborná fixace zápěstí, mírně elastický materiál, očko na palec, zapínání na suchý zip.. Boxerské bandáže SportKO B1 300 cm dokonale zafixují Vaše zápěstí. Jsou vyrobeny z kombinace polyesteru a nylonu a jsou částečně pružné. Zaručují maximální ochranu a podporu při zachování komfortu. Bandáže o délce 300 cm a šířce 4 cm pevně zapnete suchým zipem. Na konci bandáže je očko na palec, díky kterému boxerskou bandáž SportKO B1 300 cm jednoduše nasadíte a bez problémů utáhnete.Technický popis:

příjemný, mírně elastický materiál
zapínání na suchý zip
očko na palec
délka bandáže: 300 cm
šířka bandáže: 4 cm
materiál: nylon, polyester
balení obsahuje jeden pár Tento neodolatelný výrobek Boxerské bandáže SportKO B1 300 máte možnost pořídit snadno na stránkách zařazený v kategorii uncategorized. Vyhledejte si zlevněné produkty ve zmíněné rubrice za internetové ceny!

Zlevněný kus Boxerské bandáže SportKO B1 od přední společnosti Sportko seženete již dnes za neuvěřitelně výhodnou cenu! Levně za cenu 119 Kč.