Žebřiny inSPORTline Fairline 215 x 90 cm

Lakované ribstole, jednoduchý design, kvalitní bukové a borové dřevo, pevné uchycení do zdi, jednoduchá montáž, snadná... více informací »
Žebřiny inSPORTline Fairline 215 x 90
Značka: Insportline
3 490 Kč3 890 Kč Sleva -10%
Ověřit dostupnost
Lakované ribstole, jednoduchý design, kvalitní bukové a borové dřevo, pevné uchycení do zdi, jednoduchá montáž, snadná...

Lakované ribstole, jednoduchý design, kvalitní bukové a borové dřevo, pevné uchycení do zdi, jednoduchá montáž, snadná údržba.. Žebřiny inSPORTline Fairline 215 x 90 cm jsou kvalitní ribstole s jednoduchým designem. Stojny jsou vyrobeny z borového dřeva, které se svými vlastnostmi pro žebřiny skvěle hodí. Kulaté příčky jsou ze dřeva bukového. Přírodní materiály zaručují zdravotní nezávadnost. Dřevo chrání vrstva bezbarvého laku, která zvyšuje jejich odolnost vůči vnějším vlivům. Vynikají svou jednoduchou instalací a bezpečností používání. V interiéru působí příjemně a jsou nenáročné na údržbu. Vysoká nosnost 150 kg dělá ze žebřin inSPORTline Fairline 215 x 90 cm ideální doplněk každé domácí posilovny, který ocení jak dospělí, tak děti. Komplexně posílíte svaly břicha, zad, hýždí, dolních i horních končetin a celé tělo i protáhnete. Neexistuje snad žádná univerzálnější pomůcka pro trénink a strečink.

Žebřiny jsou skvělým univerzálním cvičebním nástrojem, variabilitu cviků lze však dále rozšířit pomocí různého příslušenství.

Díky pevné závěsné hrazdě, kterou snadno uchytíte za jakoukoliv příčku (krom těch, co nejsou v rovině s ostatními), efektivně posílíte zádové svalstvo a ostatní svaly horní poloviny těla. Pro usnadnění těchto cviků lze využít gumové pásy. Ty poskytují odpor, snižují zvedanou hmotnost, a tím pádem si s těmito náročnými cviky poradí i úplní začátečníci. Pokud se Vám naopak zdají tyto cviky příliš jednoduché, dokonale poslouží zátěže na tělo. Fotografie je ilustrační.

Dalším výborným doplňkem je oblíbený MultiTrainer. Ten snadno přichytíte k některé z příček nebo ke hrazdě a otevřou se Vám další možnosti k posílení svalstva celého těla vlastní vahou. Disponuje minimálnímí rozměry, vysokou nosností a širokými možnostmi nastavení délky.

 

Stejně jednoduše připevníte i tyč na cvičení či expandéry. Tyto posilovací pomůcky fungují na principu odporu a díky naší široké nabídce si jednoduše zvolíte obtížnost cvičení. Vhodné jsou i pro protahování, nápravu poruch svalové koordinace nebo rekonvalescenci po zraněních.

Mnozí z Vás jistě ocení možnost rozšíření o lavici, která umožní zacvičit si s činkami vleže, je vhodná pro leh-sedy a je možné ji také nastavit jako šikmou. Zakupte některý z těchto doplňků a využijte své nové žebřiny naplno.

 Technický popis:

dřevěné ribstole
pevné a odolné
lakovaný povrch (bezbarvý, bez zápachu, velmi odolný)
možnost připevnění doplňků
snadná údržba
jednoduchá a rychlá montáž
žebřiny nedisponují vyfrézováním pro instalaci kotvících prvků – širší možnosti uchycení žebřin do zdi dle vlastní potřeby
materiál příček: bukové dřevo
materiál bočnic: borové dřevo
výška žebřin: 215 cm
šířka žebřin: 90 cm
hloubka žebřin: 12 cm
šířka bočnic: 4,5 cm
počet příček: 12
průměr příček: 35 mm
rozteč příček: 150 mm
maximální nosnost: 150 kg
žebřiny se musí sestavovat celé – ze všech přiložených částí (nelze například vynechat příčku)
žebřiny jsou doručovány v rozloženém stavu
šrouby i kotvící prvky jsou součástí balení
montáž žebřin není součástí produktu
ilustrační foto
Tento exkluzivní produkt Žebřiny inSPORTline Fairline 215 jde nakoupit ještě tu zařazený v rubrice uncategorized. Nyní můžete najít vyjímečné produkty z této kategorie za nejlepší ceny!

Oblíbený a akční výrobek Žebřiny inSPORTline Fairline 215 od oblíbené značky se zárukou kvality Insportline jednoduše pořídíte na našich stránkách teď právě za super cenu. Právě nyní za skvělou cenu 3 490 Kč.