Podložka na cvičení inSPORTline Corkam 173x61x0,6 cm

Pro sportovce požadující používání přírodních materiálů, protiskluzový povrch na spodní straně, dobré izolační... více informací »
Podložka na cvičení inSPORTline Corkam 173x61x0
Značka: Insportline
699 Kč799 Kč Sleva -12%
Ověřit dostupnost
Pro sportovce požadující používání přírodních materiálů, protiskluzový povrch na spodní straně, dobré izolační...

Pro sportovce požadující používání přírodních materiálů, protiskluzový povrch na spodní straně, dobré izolační vlastnosti.. Chcete příjemnou a vzhledově atraktivní podložku? Podložka na cvičení inSPORTline Corkam splní přání všech, kteří kombinují nejvyšší nároky při cvičení s preferencemi používání přírodních materiálů. Vrchní část je totiž tvořena přírodním korkem, který má vysokou odolnost vůči oděru. Spodní část tvoří neklouzavý materiál s vroubkováním, díky čemuž podložka stabilně drží na podlaze. Podložka mimo jiné také skvěle vyrovnává nerovnosti povrchu, takže se na ní bude cvičit opravdu pohodlně. V neposlední řadě i velmi dobře izoluje od chladu. I přes korkový povrch ji lze srolovat úplně stejně jako klasickou podložku a její váha se také nijak neodlišuje od jejich „kolegyň z pěnových materiálů“. A navíc díky přítomnosti transportního popruhu je podložka vhodná i pro přenášení, například do fitness centra, jóga studia nebo na cesty.Technický popis:

vhodná na jógu, aerobic, pilates a další typy cvičení
protiskluzový povrch na spodní straně
dobré izolační vlastnosti
přizpůsobí se každému povrchu
srolovatelná
omyvatelná
rozměry: 173 x 61 cm
tloušťka: 6 mm
materiál: korek (svrchní část – eco-friendly materiál), TPE
hmotnost: 1 kg
dodávána včetně praktického popruhu pro přenášení

Akční a ve slevě kousek Podložka na cvičení inSPORTline Corkam 173x61x0,6 od značky s dlouholetou tradicí Insportline můžete získat právě teď v naší nabídce za výhodné peníze! Nyní za akční cenu 699 Kč.