Pláštěnka na batoh FERRINO Cover 2 žlutá

Pro batohy o objemu 45 - 90 litrů, nepromokavý materiál, reflexní pásek, elastické stahování.. Pláštěnka na batoh FERRINO Cover... více informací »
Pláštěnka na batoh FERRINO Cover 2
Značka: Ferrino
490 Kč570 Kč Sleva -14%
Ověřit dostupnost
Pro batohy o objemu 45 - 90 litrů, nepromokavý materiál, reflexní pásek, elastické stahování.. Pláštěnka na batoh FERRINO Cover...

Pro batohy o objemu 45 – 90 litrů, nepromokavý materiál, reflexní pásek, elastické stahování.. Pláštěnka na batoh FERRINO Cover 2 je lehký nylonový potah, který bezpečně ochrání Váš batoh a jeho obsah před deštěm a dalšími nepříznivými vlivy. Elastické stahování zajišťuje dokonalé přichycení k batohu a umožňuje použití pláštěnky na jakýkoliv tlumok o objemu 45 až 90 litrů. Pláštěnka disponuje reflexním páskem pro zvýšení viditelnosti ve tmě a hustém dešti. 

Použitý materiál spolehlivě zamezí proniknutí vody a špíny a velmi rychle schne. Pláštěnka na batoh FERRINO Cover 2 je skvělým pomocníkem všech milovníku turistiky a outdoorových aktivit.Technický popis:

univerzální pláštěnka na batoh
lehký, nepromokavý materiál
rychleschnoucí
elastické stahování
reflexní pásek
vhodné pro batohy o objemu 45 – 90 litrů
materiál: nylon
Unikátní výrobek Pláštěnka na batoh FERRINO Cover 2 je k sehnání rovněž tady u nás v populární rubrice uncategorized! Vyhledejte si skvělé zboží z této populární kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu!

Zcela unikátní kousek Pláštěnka na batoh FERRINO od populárního výrobce Ferrino máte možnost získat zde za nejnižší cenu. V současnosti za 490 Kč.