Jednoruční činka inSPORTline Profi CPU 15kg

Jednoruční dvanáctihranná profi činka s ergonomickou protiskluzovou rukojetí, váha vyražena na těle činky.. Jednoruční činka... více informací »
Jednoruční činka inSPORTline Profi CPU
Značka: Insportline
1 590 Kč1 790 Kč Sleva -11%
Ověřit dostupnost
Jednoruční dvanáctihranná profi činka s ergonomickou protiskluzovou rukojetí, váha vyražena na těle činky.. Jednoruční činka...

Jednoruční dvanáctihranná profi činka s ergonomickou protiskluzovou rukojetí, váha vyražena na těle činky.. Jednoruční činka inSPORTline Profi CPU 15 kg je kvalitní ocelová činka pro všestranné posilování. Ergonomicky tvarovaná rukojeť činky je vyrobena z kvalitního kovu a je opatřena protiskluzovým vroubkováním, které zajišťuje skvělou stabilitu činky i při náročnějším cvičení. Závaží jsou pak potažena vrstvou TPU se zvýšenou odolností proti opotřebení. Díky rovným hranám závaží je činka inSPORTline Profi CPU 15 kg při odložení a skladování perfektně stabilní a nikam se vám nemůže odkutálet. Činku využijete jak pro domácí posilovnu, tak do profi fitness centra! Technický popis:

kvalitní kovové tělo činky
ergonomicky tvarovaná protiskluzová rukojeť
moderní design
precizní zpracování
váha vyražena na těle činky
hmotnost: 15 kg
délka úchopu: 15 cm
šířka kotoučového bloku: 5,9 cm
průměr závaží: 17 cm
celková délka: 26,8 cm
cena za 1 ks
Tento kvalitní a žádaný výrobek Jednoruční činka inSPORTline Profi CPU 15kg máte možnost pořídit právě zde tu ve známé kategorii uncategorized. Nyní můžete koupit akční výrobky z této populární sekce za výhodné peníze!

Oblíbený a kvalitní kus Jednoruční činka inSPORTline Profi od předního výrobce Insportline pohodlně získáte zrovna dnes za neuvěřitelně výhodnou cenu. Na našich stránkách za 1 590 Kč.