Protisměrné kladky Body-Solid Crossover Machine GCCO150

Robustní pokrokový stroj na procvičení celého těla, nejrůznější funkce, pro domácí, hotelová i klubová centra.. Pokrokové... více informací »
Protisměrné kladky Body-Solid Crossover
Značka: Body-solid
36 990 Kč41 190 Kč Sleva -10%
Ověřit dostupnost
Robustní pokrokový stroj na procvičení celého těla, nejrůznější funkce, pro domácí, hotelová i klubová centra.. Pokrokové...

Robustní pokrokový stroj na procvičení celého těla, nejrůznější funkce, pro domácí, hotelová i klubová centra.. Pokrokové protisměrné kladky Body-Solid Crossover Machine GCCO150 procvičí prakticky každý sval ve vašem těle. Systém je jedinečně navržený pro posilování nohou, rukou, hrudi i zádových svalů. Díky vysokému a rozložitému rámu nabízí stroj širokou škálu funkcí a mnohostranných cvičení s kladkami. Kladky lze vertikálně nastavit do 11 různých pozic. Těžký, vysoce odolný ocelový rám je svařen ze všech čtyř stran a široká podstava zabraňuje naklánění stroje i při intenzivním cvičení. Kladky lze otážet v rozsahu až 180 stupňů. Systém obsahuje 2 sady cihliček, každá o celkové hmotnosti 68 kg. Jsou zde také trny na případnou dodatečnou zátěž v podobě kotoučů. Protisměrné kladky Body-Solid Crossover Machine GCCO150 jsou doporučovány pro domácí tělocvičny i hotelová a klubová centra. Díky širokému rámu mohou na jednom stroji trénovat i dva lidé.Technický popis:

vysoce odolný ocelový rám
velké kladky pro hladký pohyb ve všech směrech
prostor pro trénink dvou lidí najednou
11 výškových nastavení
lze použít kotouče 25 (případně 30) mm, s redukcí i kotouče 50 mm 
převodový poměr kladek: 1:2
na trny lze naložit dalších 180 kg (45 kg / 1 trn)
rozměry po sestavení: d355 cm x š99 cm x v211 cm
hmotnost: 217 kg
kategorie SC – doporučujeme domácí, hotelová či klubová fitcentra
balení obsahuje 2x třmenové úchopy a 1 kotníkový pásek
poznámka: hrazda na přítahy není součástí balení, lze jí dokoupit samostatně

Dodává se se závažím 136 kg. Kvalitní a velmi žádaný kus Protisměrné kladky Body-Solid Crossover seženete mimo jiné na našem webu v oblíbené rubrice uncategorized! Nyní můžete najít parádní produkty z této známé rubriky ve výhodné akci. U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás taky více skvělých kousků od dodavatele . Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Kvalitní a levný výrobek Protisměrné kladky Body-Solid Crossover Machine od našeho známého výrobce Body-solid jednoduše seženete na našich stránkách teď právě opravdu výhodně. Akční cena 36 990 Kč.
Další produkty z kategorie Protisměrné kladky