Horské elektrokolo Crussis ONE-Largo 9.6-S – model 2021 18″

Špičkově vybavené jednobarevné elektrokolo s motorem Bafang M500, se kterým zdoláte jakýkoliv terén! Super jízdní vlastnosti... více informací »
Horské elektrokolo Crussis ONE-Largo 9.6-S -
Značka: Crussis
58 790 Kč
Ověřit dostupnost
Špičkově vybavené jednobarevné elektrokolo s motorem Bafang M500, se kterým zdoláte jakýkoliv terén! Super jízdní vlastnosti...

Špičkově vybavené jednobarevné elektrokolo s motorem Bafang M500, se kterým zdoláte jakýkoliv terén! Super jízdní vlastnosti díky 29″ kolům, hydraulickým brzdám a kvalitním plášťům.. Crussis ONE-Largo 9.6-S s 29″ koly, vysokokapacitní baterií a špičkovou výbavou je do terénu jako stvořené! Skvělá geometrie rámu a plně integrovaná baterie zaručují výbornou stabilitu a ovladatelnost, zatímco středový motor Bafang M500 kolo dokonale vyvažuje. Dojezd e-kola je maximálně 150 km, samozřejmě s ohledem na profil tratě a využití asistence. Ta se ovládá pomocí LCD displeje na řídítkách, kde je k dispozici také asistent chůze či USB port pro dobíjení mobilního zařízení.

Velkým lákadlem je špičková sada řazení SRAM Eagle SX s 12 rychlostmi, která společně s kotoučovými hydraulickými brzdami a uzamykatelnou vidlicí ROCKSHOX FS Judy Silver TK R Solo Air se zdvihem 100 mm zaručuje bezpečnou a pohodovou jízdu na každém terénu. O přilnavost k náročným povrchům se starají pláště MAXXIS Ardent. Šlápněte do pedálů a vydejte se do míst, do kterých se s normálním kolem nedostanete!

Super výkonný motor

Bafang M500 s točivým momentem 95 Nm je vybaven torzním snímačem šlapání, což znamená, že čím intenzivněji se při jízdě namáháte, tím více vám motor dopomůže. Super výhodou je také jeho nízká hmotnost (3,3 kg).

Barevný LCD displej zobrazuje informace o aktuálním stavu baterie, využívaného stupně asistence, rychlosti a ujeté vzdálenosti. Dále je vybaven USB portem pro dobíjení mobilních zařízení (telefon, navigace, osvětlení).

Přizpůsobivá vidlice

Vzduchem tlumená vidlice ROCKSHOX FS Judy Silver TK R Solo Air 29″ se zdvihem 100 mm skvěle reaguje na váhu cyklisty. Stačí upravit tlak vzduchu ve vidlici a e-kolo se zcela přizpůsobí zátěži i stylu jízdy. Vidlice pak skvěle tlumí nárazy při jízdě v terénu, zatímco na rovném terénu zbytečně nepruží. Vidlici lze samozřejmě uzamknout přímo z řídítek pomocí páčky PopLoc Remote.

Spolehlivé řazení

Technologie SRAM Eagle poskytuje plynulé a preciznější řazení, na které se můžete spolehnout za každé situace. Eagle je v oblasti MTB revoluční, protože nabízí ideální jednopřevodníkový pohon – odolný, s nízkou hmotností, intuitivním ovládáním a nabídkou převodů pro každý možný terén.

Kazeta PG-1230 je jako jediná z rodiny Eagle navržená tak, aby vydržela stoupající nároky na horská elektrokola a je tudíž perfektním řešením pro náročné a tvrdé užívání.

Technický popis:

Rám
Alu 6061 (18“, 20“)

Motor
BAFANG M500, 250W/500W*, 95 Nm

Baterie
Panasonic Li-ion 36 V/630 Wh (17,5 Ah), vyjímatelná – lze ji nabíjet mimo kolo

Nabíječka
2 Ah

Snímač šlapání
torzní

Dojezd
až 150 km

Měnič
SRAM SX Eagle

Řazení
SRAM SX Eagle

Převody
1 x 12

Kazeta
SRAM CS-PG1210 Eagle, 11-50z

Řetěz
SRAM Eagle SX 12s

Vidlice
ROCKSHOX FS Judy Silver TK R Solo Air 29″, zdvih 100 mm

Brzdy
Hydraulické SHIMANO Deore BR-M410, rotor 180 mm (přední), 160 mm (zadní) / SRAM Level**

Ovládání
LCD panel, 5 stupňů asistence (barevný displej)

Pláště
MAXXIS Ardent 29*2,40

Ventilek
AV (autoventilek)

Ráfky
CRUSSIS 29″, dvoustěnné, vložkované, 25mm

Náboje
CRUSSIS disc, ložisko věneček, 32D

Hlavové složení
Semi 11/8

Představec
CRUSSIS Al, 60 mm, pevný

Řídítka
CRUSSIS Al, 740 mm

Gripy
CRUSSIS 100% silikon

Hmotnost
Vážení elektrokol neprobíhá podle žádného zavedeného standardu, kterého by se drželi všichni výrobci. Některé značky uvádějí uměle snížené hmotnosti. Pro zjištění váhy kola je třeba nechat ho zvážit přímo na prodejně.

Nosnost
120 kg

* Standardní výkonnost motoru je 250 W, nicméně v případě potřeby (například při intenzivní jízdě do kopce) lze po dobu krátkého intervalu dosáhnout maximálního výkonu 500 W.

Velmi žádaný kus Horské elektrokolo Crussis ONE-Largo 9.6-S od značky se zárukou kvality Crussis pohodlně získáte tady teď právě za extra cenu! Výhodně za skvělou cenu 58 790 Kč.