Souprava na vaření Esbit CS585ST

Lehká a skladná sada na vaření, nerezová ocel, hrnec s měrkou, hořák na tuhý líh.. Souprava na vaření Esbit ST obsahuje hrnec o... více informací »
Souprava na vaření Esbit
Značka: Esbit
949 Kč
Ověřit dostupnost
Lehká a skladná sada na vaření, nerezová ocel, hrnec s měrkou, hořák na tuhý líh.. Souprava na vaření Esbit ST obsahuje hrnec o...

Lehká a skladná sada na vaření, nerezová ocel, hrnec s měrkou, hořák na tuhý líh.. Souprava na vaření Esbit ST obsahuje hrnec o objemu 585 ml a vařič na tuhý líh. Celá sada váží pouhých 287 g a je tak ideální pro táboření, turistiku či horolezectví. Nerezová ocel je vysoce odolná proti poškození. Měrka pro přesné měření tekutin je na hrnci vyražená, což zaručuje dlouhou trvanlivost, odolnost proti oděru a vysokým teplotám. Zůstane viditelná po celou dobu používání.

Bezpečí a tepelnou izolaci proti popálení zajišťují sklopné rukojeti z nerezové oceli. Hořák včetně podstavce se pro snadnější přepravu a úsporu místa dá složit přímo do hrnce. Celkové přepravní rozměry jsou tak s průměrem 11 cm a výškou 10 cm opravdu minimální. Souprava na vaření Esbit ST je zabalena v silném nylonovém transportním obalu ze síťoviny. Na túry je tato sada prostě skvělým pomocníkem.Technický popis:

sada pro outdoorové vaření
hrnec z nerezové oceli
podstavec s hořákem na tuhý líh
vyražená ryska
sklopné rukojeti z nerezové oceli
nylonový transportní obal ze síťoviny
objem hrnce: 585 ml
hmotnost: 287 g
přepravní rozměry: Ø11 x v19,3 cm Tento velmi oblíbený produkt Souprava na vaření Esbit můžete pořídit aktuálně na webu v oblíbené sekci uncategorized! Prozkoumejte ostatní zboží ze zmíněné rubriky za super ceny. Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás vám nabídneme víc! Podívejte se taky na více produktů od výrobce . Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento akční kus Souprava na vaření Esbit od kvalitní značky Esbit snadno naleznete bezpečně online v akci. Nyní nakoupíte za 949 Kč.