Příbor Primus Leisure Cutlery Kit – Fashion Leaf Green

Praktická sada příboru z nerezové oceli a rukojeti ze silikonu.. Příbor Primus Leisure Cutlery Kit - Fashion je velice praktický a... více informací »
Příbor Primus Leisure Cutlery Kit - Fashion  Leaf
Značka: Primus
329 Kč
Ověřit dostupnost
Praktická sada příboru z nerezové oceli a rukojeti ze silikonu.. Příbor Primus Leisure Cutlery Kit - Fashion je velice praktický a...

Praktická sada příboru z nerezové oceli a rukojeti ze silikonu.. Příbor Primus Leisure Cutlery Kit – Fashion je velice praktický a skladný, proto bude obzvlášť vhodný na cesty nebo výlety do přírody. Díky kvalitní oceli disponuje pevnou svébytnou konstrukcí a je odolný proti korozi. Rukojeť ze silikonu zajistí pohodlný úchop i v rukavicích. Sada obsahuje lžičku, vidličku a nůž. Technický popis: 

sada příboru obsahující lžíci, vidličku a nůž 
kvalitní materiál odolný proti korozi 
materiál: nerezová ocel, silikon (rukojeť)
hmotnost: 80 g 
rozměry: 18,2 x 3,7 x 1,6 cm 
Tento oblíbený výrobek máte možnost pořídit rovněž tady a teď na našich stránkách zařazený v kategorii uncategorized! Nyní si můžete vybrat ještě jiné produkty ve zmíněné kategorii za výhodnou cenu! Známá značka představuje skvělé zboží

Vynikající výrobek Příbor Primus Leisure Cutlery Kit - Fashion Leaf od značky s dlouholetou tradicí Primus snadno seženete nyní levně! Zrovna nyní za cenu 329 Kč.