Cyklo rukavice Kellys Bond Blue S

Lehké a vzdušné celoprsté rukavice, bez výstelek, bez suchého zipu, vrchní část z elastického materiálu.. Cyklo rukavice Kellys... více informací »
Cyklo rukavice Kellys Bond
Značka: Kellys
550 Kč799 Kč Sleva -31%
Ověřit dostupnost
Lehké a vzdušné celoprsté rukavice, bez výstelek, bez suchého zipu, vrchní část z elastického materiálu.. Cyklo rukavice Kellys...

Lehké a vzdušné celoprsté rukavice, bez výstelek, bez suchého zipu, vrchní část z elastického materiálu.. Cyklo rukavice Kellys Bond jsou celoprsté rukavice s jednoduchým designem bez jakýchkoliv výstelek a suchého zipu. Výhodou je jejich lehkost a vzdušnost. Potěší také elastické vlastnosti a skvělý úchop, kterému napomáhá silikonový potisk a kvalitní kůže na dlani. V těchto rukavicích lze používat dotyková zařízení, což je příjemný bonus navíc.Technický popis:

lehké a vzdušné celoprsté rukavice
bez výstelek
bez suchého zipu
vrchní část z elastického materiálu
dlaň ze syntetické kůže AX SUIDE Cinco
silikonový potisk na dlani pro lepší úchop
zesílené prošití namáhané části mezi palcem a ukazováčkem
možnost používat dotykové displeje pomocí 3 prstů se silikonovým materiálemTento žádaný produkt Cyklo rukavice Kellys Bond Blue S máte možnost pořídit rovnou tu na stránkách ve známé rubrice uncategorized. Najděte si ještě podobné produkty z této známé sekce za parádní cenu. U zákazníků oblíbená značka vás obohatí o prvotřídní sortiment Však to vidíte sami.

Unikátní výrobek Cyklo rukavice Kellys Bond Blue od našeho známého výrobce Kellys k dostání již dnes až neuvěřitelně levně! Aktuálně za super cenu 550 Kč.