Adaptér pro montáž cyklosedačky Thule Yepp Maxi EasyFit Adapter

Adaptér pro montáž cyklosedačky Thule Yepp Maxi EasyFit Adapter na zadní nosiče široké 11 - 17 cm.. Adaptér pro montáž... více informací »
Adaptér pro montáž cyklosedačky Thule
Značka: Thule
640 Kč
Ověřit dostupnost
Adaptér pro montáž cyklosedačky Thule Yepp Maxi EasyFit Adapter na zadní nosiče široké 11 - 17 cm.. Adaptér pro montáž...

Adaptér pro montáž cyklosedačky Thule Yepp Maxi EasyFit Adapter na zadní nosiče široké 11 – 17 cm.. Adaptér pro montáž cyklosedačky Thule Yepp Maxi EasyFit Adapter Vám umožní dětskou cyklosedačku Thule Yepp Maxi EasyFit připevnit k jakémukoliv zadnímu nosiči širokému 11 – 17 cm a s nosností alespoň 25 kg. Stačí jej na nosič nasadit a k němu již bez potíží sedačku připevníte. Vše je velmi snadné a rychlé. Adaptér zajišťuje bezpečné připevnění dětské cyklosedačky k jakémukoliv kolu.Technický popis:

adaptér umožňující montáž cyklosedačky na jakékoliv nosiče široké 11 – 17 cm
nosnost nosiče alespoň 25 kg
snadná montáž
pevné připevnění sedačky
vhodný pro dětskou cyklosedačku Thule Yepp Maxi EasyFit Vysoce kvalitní produkt Adaptér pro montáž cyklosedačky Thule Yepp Maxi EasyFit Adapter máte možnost koupit bezprostředně tady a teď na našich stránkách v populární kategorii uncategorized! Mrkněte na jiné kousky z této populární rubriky za parádní cenu! To ale není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! Máme v nabídce však také další skvělé zboží od značky . Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce má na skladě velmi kvalitní sortiment

Tento akční a ve slevě výrobek Adaptér pro montáž cyklosedačky Thule Yepp od výrobce s dobrým jménem Thule snadno pořídíte právě zde za super peníze. Aktuálně výhodně za 640 Kč.