1 měsíc členství v Gymbee.cz

Neomezený přístup ke špičkovým online lekcím pro vaše zdraví, krásu a sebevědomí po dobu jednoho měsíce.. 1 měsíc... více informací »
1 měsíc členství v
Značka: Gymbee.cz
200 Kč
Ověřit dostupnost
Neomezený přístup ke špičkovým online lekcím pro vaše zdraví, krásu a sebevědomí po dobu jednoho měsíce.. 1 měsíc...

Neomezený přístup ke špičkovým online lekcím pro vaše zdraví, krásu a sebevědomí po dobu jednoho měsíce.. 1 měsíc členství v Gymbee.cz
Užijte si 30denní neomezený přístup do Gymbee.cz: nové online platformy se špičkovými video lekcemi pro vaše zdraví, krásu, pohodu a sebevědomí. Od meditace po fitness. Od lekcí tvářové gymnastiky po sebeobranu. Cvičte, relaxujte a prospějte své fyzičce i psychice jako ještě nikdy.
 
Co vše najdete na www.gymbee.cz?
Meditace – jóga – fitness – tanec – face fitness – zdravotní cvičení – zdravé pánevní dno – zdravé bříško po porodu – fyzio a masážní cvičení – sebeobrana… a mnoho dalšího. Obsah se neustále rozšiřuje o nové top lekce a lektory.
 
Jak to funguje
Vše, co potřebujete, je připojení k internetu a počítač, notebook, tablet nebo chytrý telefon. Stačí se zaregistrovat na www.gymbee.cz a po kliknutí na jakékoliv video zadat kód poukazu, který dostanete k nákupu. Po uplatnění poukazu se vám odemkne veškerý obsah.
 
Gymbee.cz: Unikátní lekce, které nejsou jinde k mání. Cvičební programy, které běžně stojí tisíce korun. Na jednom místě, kdykoli chcete. S Gymbee šetříte čas i peníze, získáte spokojenější, hezčí a zdravější já, a to vše z pohodlí domova. Nebo odkudkoli se vám zamane.

Designový produkt 1 měsíc členství v od oblíbené značky se zárukou kvality Gymbee.cz najdete u nás právě trvale výhodně! Zboží pořídíte teď u nás za 200 Kč.
Další produkty od výrobce Gymbee.cz