Solární sprcha FERRINO Shower Deluxe 20l

Závěsný systém, flexibilní hadice se sprchovou hlavicí, teploměr pro určení teploty vody, teplá voda v přírodě zdarma..... více informací »
Solární sprcha FERRINO Shower Deluxe
Značka: Ferrino
1 250 Kč
Ověřit dostupnost
Závěsný systém, flexibilní hadice se sprchovou hlavicí, teploměr pro určení teploty vody, teplá voda v přírodě zdarma.....

Závěsný systém, flexibilní hadice se sprchovou hlavicí, teploměr pro určení teploty vody, teplá voda v přírodě zdarma.. Solární sprcha FERRINO Shower Deluxe 20l Vám umožní si i v přírodě daleko od civilizace užít teplou sprchu. Stačí vak naplnit vodou, na slunci 2-3 hodiny nahřát a sprcha je připravena k použití. Díky termometru si budete moci určit přesnou teplotu vody. Součástí je i flexibilní a dostatečně dlouhá hadice se sprchovou hlavicí, která sprchování značně usnadní. Solární sprcha FERRINO Shower Deluxe o objemu 20 litrů je vyrobena z odolného PVC materiálu a je vybavena madlem pro pohodlný přenos a popruhy k upevnění. Oceníte ji zejména při kempování nebo při několikadenním výletu v polních podmínkách.Technický popis:

ohřev vody v přírodě zdarma
doba nahřívání 2 – 3 hodiny (teplota 40° C)
dlouhá a flexibilní hadice se sprchovou hlavicí
teploměr pro určení teploty vody
praktické madlo pro snadné přenášení
popruhy k upevnění
odolný materiál
vodědodolný transportní obal
objem: 20 litrů
materiál: PVC
Zlevněný produkt Solární sprcha FERRINO Shower je k sehnání snadno na našem webu v oblíbené rubrice uncategorized! Máme pro vás zlevněné produkty z této populární rubriky ve výhodné akci! Tato značka vám nabízí špičkové zboží. A tady je důkaz!

Často hledaný produkt Solární sprcha FERRINO Shower od značky se zárukou kvality Ferrino jde sehnat právě teď u nás za zcela nejnižší cenu. Levně za 1 250 Kč.