Deodorizér SmellWell Active Pink Zebra

Účinný absorpční deodorizér pohlcuje veškerý zápach v obuvi a napomáhá prevenci proti množení bakterií.. Deodorizér... více informací »
Deodorizér SmellWell Active Pink
Značka: Smellwell
315 Kč
Ověřit dostupnost
Účinný absorpční deodorizér pohlcuje veškerý zápach v obuvi a napomáhá prevenci proti množení bakterií.. Deodorizér...

Účinný absorpční deodorizér pohlcuje veškerý zápach v obuvi a napomáhá prevenci proti množení bakterií.. Deodorizér SmellWell Active Pink Zebra hravě zatočí s veškerou vlhkostí a zápachem ve vaší obuvi. Unikátní směs aktivního uhlí, minerálů a absorbentů bez problému dokáže pohltit vše co v botě překáží a zalije ji místo toho svěží čistou vůní. Deodorizér zároveň napomáhá prevenci proti nežádoucímu množení bakterií, které nepříjemný odér způsobují. Účinně funguje nejen v obuvi, ale i ve sportovních výstrojích či batozích.

Použití: Vložte každý ze sáčků do jedné boty a nechte je přes noc absorbovat veškerou vlhkost a odstranit zápach. Následující den budou boty svěží a bez zápachu. Technický popis: 

deodorizér skvěle absorbuje vlhkost a snižuje zápach 
vyroben ze směsi aktivního bambusového uhlí, minerálů a absorbentů
pytlík z příjemného mikrovlákna Microfiber 
nabarvený přírodně nezávadnými barvami
vhodný pro všechny typy obuvi 
v balení po 2 kusech 
trvanlivost: 6 měsíců od rozbalení 
hmotnost 1 páru sáčků: 100g Unikátní výrobek Deodorizér SmellWell Active Pink lze nakoupit právě nyní tady na našem webu v rubrice uncategorized. Najděte si parádní produkty z této známé kategorie z pohodlí domova! U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás taky další prověřené produkty od výrobce . Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě výrobek Deodorizér SmellWell Active Pink od výrobce s dlouholetou historií Smellwell snadno najdete právě nyní na našich stránkách opravdu levně. Akční cena od 315 Kč.